Renginiai Viešojoje bibliotekoje laikrodinėje Plungės miesto šventės metu

2013-06-21

 

           Iškilmingo Savivaldybės tarybos posėdžio metu vyko Plungės garbės piliečio vardo suteikimas. Bibliotekos infocentre buvo eksponuojama Plungės miestų partnerių Viljandi (Estija), Boksholmo (Švedija), Bjerkreimo (Norvegija), Golub-Dobžyno (Lenkija), Tukumo (Latvija), Bruntalio (Čekija), Mendeno (Vokietija) ir Krasnogorsko (Rusija) dovanų paroda.

           Plungės miesto šventės metu Vaikų bibliotekos kiemelyje vyko „Fotoalėja 2013“ atidarymas. Parodoje eksponuoti gražiausi fotomenininkų darbai. Atidarymo metu „Babrungo” pagrindinės mokyklos vaikai su mokytoja Jolanta Skersiene ir Vaikų globos namų dailės būrelis su mokytoja Janina Maseliūniene piešė tematika „Mano miestas“.

           Viešojoje bibliotekoje laikrodinėje atidaryta tarptautinė knygos meno paroda „Knyga kitaip: teksto ir formos improvizacijos”. Parodoje dalyvavo Vokietijos menininkės Ulla Brockfeld, Dagmar Mueller, Jette Fluege, Rosi Wolf-Laberenz, Christiane Heller bei Telšių ir Plungės menininkai Zita Inčirauskienė, Jūratė Motužienė, Kristina Paulauskaitė ir Algimantas Verkys. Šioje parodoje pristatomos netradicinės menininkų sukurtos knygos: objektai, fotoinstaliacijos – žaidimai forma, medžiaga, tekstu.

           Ekspoziciją galite apžiūrėti iki rugpjūčio mėnesio 31 dienos Viešojoje bibliotekoje laikrodinėje. Tai puiki proga pamatyti ne tik parodą, bet ir atnaujintą biblioteką laikrodinę. Bibliotekos darbuotojai maloniai aprodys bibliotekos patalpas ir papasakos apie biblioteką.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.