Renginiai, skirti Kovo 11-ajai, „Ryto“ pagrindinėje

2015-03-13

 

 

       Jau nuo kovo antrosios dienos „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-čiui paminėti.

       Mokyklos bendruomenė įsijungė į akciją „Lietuvai ir man“ – buvo pinamos draugystės apyrankės, kurias mokiniai dovanojo vieni kitiems, mokytojams, tėveliams. Kovo 10- ą visi mokiniai ir mokytojai jas ryšėjo pamokų ir renginių metu. Daugiau nei 600 apyrankių mokiniai  nupynė  Lietuvai. Jos buvo nuvežtos į Nacionalinę dailės galeriją.

       Kovo 2 – 9 d. vyko įvairios 5-10 klasių mokinių sportinės varžybos. Nuo kovo 4 d. antrojo aukšto fojė veikė paroda „Plungė seniau ir dabar“. Joje  dešimtų klasių mokiniai pristatė savo surinktą medžiagą apie tai, kaip keitėsi mūsų miestas per paskutinius šimtmečius. Jiems padėjo istorijos mokytoja J. Mieliauskienė.

       Kovo 10 dieną per pirmą pamoką aštuntų ir devintų klasių mokiniai su savo mokytojais  bei  geriausi visų klasių sportininkai  rinkosi į aktų salę iškilmingam Nepriklausomybės dienos minėjimui. Buvo giedamas Lietuvos himnas, istorijos mokytojas A. Jakštas trumpai priminė šios datos svarbą kiekvienam iš mūsų, klausėmės eilių apie Lietuvą, o merginų ansamblis padovanojo keletą skambių dainų. Sporto šventės organizatoriai  apdovanojo sporto renginių laimėtojus. Tradiciškai Kovo 11- osios proga geriausi mokyklos mokiniai  nuvežė gėlių prie Laisvės paminklo,  taip pagerbdami visus kovojusius dėl Lietuvos laisvės.

       Šiemet pirmą kartą vyko nacionalinis  konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“, kurį organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacija. Šiame konkurse jėgas išbandė ir penkiolika  mūsų mokyklos  5-10 klasių moksleivių.  Geriausiai pasisekė 9 b klasės mokinei Gretai Zaburaitei.

       Džiaugiamės prasmingai ir nuotaikingai pažymėję Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejų.

Plungės  „Ryto“ pagrindinės mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vaida Liaučienė
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.