Regioninis festivalis- seminaras „Smuikas- mano draugas“ Plungėje

2021-04-20


 

Balandžio 15 d. Plungės M. Oginskio meno mokykloje vyko virtualus 20- asis  Å½emaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų stygininkų festivalis-seminaras „Smuikas-mano draugas“. Festivalio – seminaro tradicija prasidėjo dar 2000 m. Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje. Nuo to laiko festivalis kasmet keliavo vis į kitą miestą, į kitą meno ar muzikos mokyklą. Džiugu, kad šiemet jis pasiekė ir Plungę. Festivalyje dalyvavo jaunieji smuikininkai ir jų mokytojai iš Skuodo, Tauragės, Kretingos, Palangos, Gargždų, Šilutės, Plungės.


Šio festivalio-seminaro idėja buvo suteikti kūrybinį džiaugsmą jauniesiems smuikininkams, sudaryti galimybę mokytojų gerosios pedagoginės darbo patirties sklaidai bei profesinės partnerystės ir draugystės tarp Žemaitijos regiono meno ir muzikos mokyklų smuiko mokytojų ir mokinių plėtojimui. 
Pagal  tradiciją festivalyje dalyvavusių mokyklų styginių instrumentų mokytojai buvo pakviesti jungtis į nuotolinį kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Metodinės ugdomosios medžiagos nuoseklumas pradiniame smuikininko ugdymo etape“, kuriame Trakų meno mokyklos smuiko mokytoja metodininkė Ieva Tijūnelienė pristatė savo metodinį ledinį  „Smuikelės giesmė 2“, o Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos smuiko vyr. mokytoja Ramunė Žebrauskienė seminare pasidalijo savo darbo praktika su knygele „Smuikelės giesmė 1“.

Jaunųjų smuikininkų pasirodymai skamba festivalio- seminaro ,,Smuikas – mano draugas“ virtualiame jungtiniame stygininkų koncerte, kurį galima pažiūrėti čia  https://youtu.be/MMv7eaW4eLs

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.