Regbio klubas „Perkūnas“ startavo Kaune

2013-05-14

 

                      Gegužės 11 dieną Kaune Lietuvos regbio čempionate startavo Plungės RK „Perkūnas“ – susitiko su vietos komanda Ąžuolas-Tauras“. Abi ekipos šiais metais rungtyniauja Lietuvos regbio čempionato aukščiausiame divizione. Ąžuolas – Tauras“ praėjusių metų čempionate iškovojo sidabro medalius.

 

                      Rungtynes abi ekipos pradėjo atkaklia kova. „Perkūnas“ pirmąsias 20 minučių stabiliai kontroliavo žaidimo eigą, nes plungiškiai žaidė neparankų grumtynių stiliaus žaidimą. Deja, 25 žaidimo minutę, pažeidęs taisykles, iš aikštės 10 minučių buvo pašalintas R. Rachimovas, ir varžovai, įgiję persvarą, pelnė pirmuosius taškus (0:7). „Perkūno“ nesėkmės pirmame kėlinyje tuo nesibaigė: 28 minutę vienas iš komandos lyderių, kapitonas J. Simanauskas, patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti tos dienos rungtynių. Taip susilpnėjo plungiškių ¾ žaidimas, ir pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 0:12. Nors antrame kėlinyje visą laiką dominavo plungiškiai, deja, komandinio žaidimo stoka, 10 minutę  A. Šležo pašalinimas pakišo koją iškovoti komandai pirmą pergalę. „Perkūnui“ 3 taškus pelnė E. Salys, kuris buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.Rungtynių rezultatas 3:17. Puikiai žaidė A. Rachimovas, M. Zaboras, R. Rachimovas, M. Grigaitis, E. Prišmontas, D. Kiaurakis,T. Gaubys, M. Šakinis.

 

                      RK „Perkūnas“ dėkoja savo rėmėjams – „Aitvarų namai“, „Inesa“, „Krateris“, „Proteinas.lt“,  taip pat Seimo nariui Jurgiui Razmai, o  „Plungės lagūnai“ – už kelionę į Kauną.

                      Regbio klubas jau šį šeštadienį, 14.00 val., kviečia visus ateiti į A. Jucio pagrindinės mokyklos stadioną ir palaikyti savo miesto komandą rungtynėse su Vilniaus „VRA- Tauras“.

Informaciją ruošė

Kultūros ir sporto skyriaus specialistė

Gintarė Gurevičiūtė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.