Receptas geresnei gyvenimo kokybei – iš Plungės

2015-12-17

 

       Vis dažniau girdime sakant, jog sportas yra geros sveikatos, fizinės formos ir savijautos garantas. Šiai minčiai pritaria ir Plungės gyventojai, kurių neaplenkė Kūno kultūros ir sporto departamento inicijuojamas projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“. Renginio organizatoriai miestelėnus kvietė susipažinti, pasidalyti mintimis apie sportą, sveiką gyvenseną, atlikti testus, parodančius žmogaus fizines galimybes, bei prisiminti iš Plungės kilusius garsius sportininkus. Gausiai susirinkusius plungiškius į miesto centrą sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

       Plungės sporto ir rekreacijos centro vadovas Alvydas Viršilas tikino, kad sporto renginiai, galimybė pasitikrinti savo fizinius duomenis suteikia papildomo stimulo sportuoti, gyventi aktyviau ir sveikiau. Aš pats beveik kiekvieną rytą stengiuosi pasivažinėti dviračiu ir turiu pasakyti, kad tingumas mane aplanko itin retai. Reikia „lipti per save“ net ir tomis dienomis, kai tingisi, nes žinau, kad pasportavęs jausiuos  žymiai geriau. Manau, kad sportuojančių žmonių gyvenimo kokybė geresnė, savijauta, ne tik fizinė forma“, – pasakojo A.Viršilas ir atskleidė, kad Plungėje populiariausios trys sporto šakos: futbolas, krepšinis bei kovos menai.

       Į renginį susirinkę plungiškiai prisiminė, kad geriausias pavyzdys ir motyvacija sportuoti jiems yra iš pačios Plungės kilę sportininkai: olimpietis dziudo imtynininkas Vladas Burba, pasaulio čempionas kanojininkas Henrikas Žustautas ir kiti. O šešiolikmečiai Norvydas, Žygis ir Matas atskleidė, kad jų mėgstamiausios sporto šakos yra ledo ritulys, lengvoji atletika ir slidinėjimas. Vaikinai patikino, kad žiemos sportai Plungėje tikrai populiarūs, mat čia yra ir slidinėjimo bazė ir trys trasos. Taigi, kai yra geros sąlygos sportuoti, nė viena sporto šaka nelieka pamiršta. Bent jau čia,  Plungėje.

       Organizatoriai primena, jog projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ sumanytas kelti domėjimąsi sveika ir aktyvia gyvensena, burti visų amžiaus grupių žmones aktyvesniam judėjimui ir sportui gryname ore bet kokiu metų laiku. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis gaus nemokamą metinę virtualių treniruočių narystę portale „Sporto birža“ ir galės sportuoti virtualiai ištisus metus.

„Sporto biržos“ informacija

Gintauto Vaitkevičiaus nuotraukos

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.