Raštingiausi rajono pradinukai varžėsi Alsėdžiuose

2015-04-13

       Alsėdžių gimnazijoje  vyko penktasis rajoninis 1-4 klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas „Raštingiausias pradinukas”.

       Šis konkursas, inicijuotas Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Almos Mikalauskienės ir Alsėdžių gimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Almos Tipšienės, kasmet ir  vyksta vienoje iš šių mokyklų. Smagu, kad šiai idėjai pritaria ir kitų mokyklų mokytojai, todėl kiekvienais metais norinčių išbandyti savo žinias tik daugėja.

       Savęs išbandyti, patikrinti rašybos įgūdžių šiemet į Alsėdžius atvyko 45 mokiniai iš „Ryto“, Akademiko A. Jucio, „Babrungo”, Senamiesčio, Stanelių  pagrindinių, Grumblių, Prūsalių, Didvyčių, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus  pradinių bei Alsėdžių, Platelių ir Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijų.

       Visus dalyvius ir juos rašyti išmokiusius pedagogus pirmiausia pasveikino Alsėdžių gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Regimantas Kavaliauskas, mažieji gimnazijos šokėjai ir dainininkai, parengti mokytojų Justės Pultanavičiūtės ir Martyno Miliausko.

       Dalyviai savo amžiaus grupėse rašė diktantus.

       Daug kruopštumo, atsakingumo, susikaupimo išliejo diktantų rašytojai …ir diktantai jau parašyti. Vertinimo komisijai teko nelengva užduotis  išaiškinti geriausius iš geriausių.

1 klasės nugalėtojais tapo:

1 vieta – Smiltė Eningė (Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla).
2 vieta – Ieva Šernauskaitė (Senamiesčio mokykla).
3 vieta – Mintarė Jucytė (Alsėdžių gimnazijos Grumblių pradinio ugdymo skyrius).

Tarp antrokų:

1 vietą laimėjo Aurėja Vaitilavičiūtė (Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla).
2 vietą – Judita Trumpulytė („Ryto” pagr. mokykla).
3 vietą – Darja Štangej (Platelių gimnazija).

Trečiokų nugalėtojai:

1 vieta – Ieva Kazonaitė („Ryto“ pagr.).
2 vieta – Akvilė Duoblytė (Senamiesčio mokykla).
3 vieta – Rusnė Skierutė (Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla).

Ketvirtokų šauniausieji:

1 vieta – Robertas Vaištaras (Alsėdžių gimnazijos Grumblių pradinio ugdymo skyrius).
2 vieta – Dalius Dublinskas – Briedis (Senamiesčio mokykla).
3 vieta – Gabrielė Zaboraitė (Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)

       Nugalėtojai apdovanoti medaliais, padėkos raštais. Nuskriausti neliko ir kiti konkurso dalyviai, jiems taip pat įteikti padėkos raštai ir asmeninės dovanėlės.

       Kol vertinimo komisija tikrino darbus, konkurso dalyviai buvo pakviesti žiūrėti Skuodo rajono Notėnų kultūros centro jaunimo spektaklį „Dvi draugės“ (vad. Dalia Ragauskaitė).

       Renginio organizatorės pradinių klasių mokytojos metodininkės Alma Tipšienė ir Alma Mikalauskienė dėkojo visiems dalyviams, jų mokytojams ir paragino jau nuo rytojaus ruoštis kitų metų konkursui ir atvykti į mokinių ir mokytojų pamėgtą ir tradiciniu tampantį renginį.

 

Alsėdžių gimnazijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.