Rangovui perduota irklavimo bazės statybvietė

2023-07-26
Irklavimo bazė, vizualizacija

Dar gegužės pabaigoje Plungės sporto ir rekreacijos centras ir UAB „VVARFF“ pasirašė rangos darbų sutartį dėl vieno laukiamiausių objektų – irklavimo bazės – statybos. Praėjusį penktadienį rangovui oficialiai perduota statybvietė. Irklavimo bazė, kaip ir anksčiau, stovės ant Plungės jūros kranto.

Perduodant statybvietę, dalyvavo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, atsakingų Savivaldybės administracijos skyrių vadovai ir specialistai, užsakovai – Sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas ir už šį objektą atsakinga Aistė Daukšienė, bendrovės „VVARFF“ generalinis direktorius Vilmantas Bučius ir įmonės specialistai,  projektuotojų bei techninės priežiūros atstovai.

Priminsime, jog prie kelerius metus irklavimo bazę, kuri jau buvo avarinės būklės, teko griauti. Kad irkluotojai neliktų ant plyno lauko, laikinam naudojimui buvo atgabenti konteineriai – viliantis, kad pavyks gauti pinigų ir pastatyti tokią irklavimo bazę, kokios verti puikiais rezultatais Plungę garsinantys mūsų irklutojai.

Plungės rajono savivaldybės, Sporto ir rekreacijos centro ir švietimo, mokslo ir sporto viceministro Lino Obcarsko pastangomis irklavimo bazei skirta 450 tūkst. eurų, už kuriuos bus įgyvendintas pirmasis šio projekto etapas: pastatytas pastatas (438 kv. m), kurio pirmajame aukšte bus valčių laikymo patalpa, antrajame – treniruočių salė, dušai, sanitariniai mazgai, trenerių kabinetas; bus sutvarkyta ir dalis aplinkos. Automobilių aikštelė ir sporto aikštynai bus įrengti vėliau.

Susitikimo statybvietėje metu meras Audrius Klišonis domėjosi dėl darbų pradžios, jų eiliškumo. Darbams prasidėjus, norima surengti statybų pradžios iškilmes ir, žinoma, įkasti kapsulę su informacija ateities kartoms.

Šiuo metu vyksta dar vyksta projektavimo darbai, bet netrukus turėtų pajudėti ir statybos. Naujasis pastatas ant Plungės jūros kranto turėtų išaugti per 18 mėnesių (skaičiuojant nuo birželio vidurio).

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.