Rajono vadovų vizitas Kuliuose

2014-10-30


       Spalio 29 d. Kuliuose apsilankė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Administracijos direktorius Albertas Krauleidis ir tarybos narė Irena Taučienė.  Susitikimas vyko Kulių kultūros centre. Svečius pasitiko nemažas būrelis kuliškių.

       Kulių seniūnė Zita Zaborienė pasveikino svečius ir išsakė pagrindines Kulių seniūnijos problemas. Buvo paminėti kultūros centro ir mokyklos renovacijos klausimai. Reikalinga parengti techninį kapinių praplėtimo projektą. Opus ir šaligatvių sutvarkymo klausimas. Kuliuose realizuotas vandentvarkos projektas. Tuo kuliškiai labai džiaugiasi. Šiandien būtina pradėti tvarkyti suklypusius šaligatvius, pradžioje bent jau miestelio centre. Seniūnė padėkojo Kulių klebonui Arvydui Mačiuliui už koplyčios kapinėse sutvarkymą, pasidžiaugė, kad lengvai randa kalbą su seniūnaičiais, kurie visokeriopai seniūnei padeda. Taip pat padėkojo policijos į galiotiniui Kuliuose Arūnui Baužai už gražų bendradarbiavimą.

       Mokyklos direktorius Leonas Pečkauskas pirmiausiai pasidžiaugė, kad Kulių vid. mokykla reorganizuota į Kulių gimnaziją. Paskui išsakė mokyklos problemas.

       Kultūros centro direktorė Mirga Gulbinskienė  pareiškė, kad miestelių ir kaimų kultūros centrams taip pat reikia daugiau lėšų, nes ne visada į manoma surengti renginius savo lėšomis. Per 2014 metus Kulių kultūros centras pritraukė 10 000 litų, bet to neužtenka.

       Meras Audrius Klišonis atsakė į žmonių klausimus, taip pat papasakojo, kad Savivaldybė tikrai deda pastangų, kad pastatai būtų renovuoti, pasidžiaugė, kad Kulių kultūros centre į sikūrė didžioji dalis miestelio į staigų, ir tai yra labai svarbi priežastis renovuoti kultūros centrą. Į situaciją žvelgiama plačiai. Jei miestelis turi gimnaziją, yra sutvarkyta vandentvarka, jei yra galimybė patogiai gyventi, tai miestelis tikrai klestės.

       Administracijos direktorius Albertas Krauleidis domėjosi Kulių ūkininkais. Kuliškiai pakvietė direktorių į Kuliuose  po dviejų savaičių vyksiančią ūkininkų šventę, kur ūkininkai patys galės išsakyti savo problemas ir papasakoti apie pasiekimus.

       Susitikimas buvo pratęstas prie kavos ir arbatos. Susirinkusieji jau diskutavo grupelėmis, vyko betarpiškas bendravimas su svečiais. Ir susitikimo pabaigoje svečiai buvo pakviesti į miestelio biblioteką, kur bibliotekos darbuotoja aprodė patalpas ir kalbėjo apie būtinybę pakeisti senus langus.

       Susitikimas pozityviai nuteikė kuliškius.  Tikimės, kad iškeltos problemos tikrai bus išspręstos.

 

Laima Tamašauskienė,
Kulių miestelio bibliotekos vyr. bibliotekininkė

  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.