Rajono stalo tenisininkai baigė kovas 2013 metų Lietuvos komandiniame čempionate

2013-05-24

 

      Penkios Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ komandos dalyvavo Lietuvos komandinio čempionato lygų varžybose. Kiekvienoje lygoje varžėsi po 24 komandas. Mūsiškiams sekėsi į vairiai. Pristatome komandų rezultatus. 

III lyga

      Varžėsi stipriausia Plungės komanda „Žemaite–1”: Deividas Razgus, Žydrūnas Vaitkevičius, Stanislovas Ivanauskas, Nerijus Slavinskas. Uždavinys – kelialapis į II lygą. Pritrūko nedaug, labai nedaug – fortūnos šypsnio. Finaliniame etape antros vietos likimas buvo sprendžiamas  Vilniuje kovoje su vietos komanda  „Skaja–1“.  Pralaimėta 3:4, ir bendroje į skaitoje likome 4 vietoje. Varžovams padėjo savos sienos, o meistriškumu plungiškiai tikrai nenusileido. Atsižvelgiant į tai, kad komandai negalėjo dėl traumos visu pajėgumu atstovauti Žydrūnas Vaitkevičius, pasiektas rezultatas vertintinas teigiamai.  Į aukštesnę lygą iškopė 2 komandos: jau minėta Vilniaus  „Skaja–1” bei Švenčionėlių  „Žeimenis”. Lygoje iš viso rungtyniavo 24 komandos, joms atstovavo 111 žaidėjų.  2012 metais  „Žemaite–1” komanda  buvo užėmusi  8 vietą. Tuomet žaidė D. Razgus, Ž. Vaitkevičius, G.  Kurpininkas, D. Gotautas.

IV lyga

      Atstovavo „Žemaite–3“: Petras Norkus, Algirdas Stancelis, Dainius Gotautas, Darius Kubilius. Pirmenybių pradžioje patirti pralaimėjimai leido kovoti tik dėl 7 – 12 vietų. Užimta 9 vieta. Į prizininkus nepretenduota, betgi gerokai aukščiau vidurio. Lygoje rungtyniavo 24 komandos, 104 žaidėjai. Geriausiai pasirodė Laukuvos, Kauno, Lazdijų komandos. Tad pasirodyta silpniau nei praėjusiais metais. Tuomet  „Žemaite-3 “ komanda – P. Norkus, A. Stancelis, S. Ivanauskas, P. Ubartas – buvo iškovoję 6 vietą.

V lyga

      2012 m   „Žemaite-2”, kurioje žaidė Algimantas Krajinas, Vidas Balčiūnas, Juozas Jakštas, Povilas Sakalauskas, užėmė  9 vietą.   2013 metais   komandoje  P. Sakalauską pakeitė Arūnas Tumas. Savo pogrupyje užimta 6 vieta, o kovoje dėl 7 – 12 vietų jau nusileista visiems varžovams ir užimta 12 vieta. Sportas yra sportas, kad ir tarp mėgėjų rungtyniaujant, rankos ir kojos turi neskaudėti. Tad šiais metais nerezultatyvų finišą nulėmė traumos.

VI lyga

  Dviem klubo komandoms sekėsi skirtingai. Grupės varžybose „Žemaite–4” – devinta vieta, o „Žemaite–5” liko dvylikta.  Pirmieji kovojo dėl 13 – 18 vietų ir užėmė 14 vietą. Šiai komandai tai žingsnelis atgal, nes prieš metus turėta 8 vieta. Konkurencija didėja, betgi kitais metais bus galimybė revanšuoti. Komandą šiemet sudarė Egidijus Rubinas, Leonas Pečkauskas, Jonas Juzaitis, Petras Ubartas.

      „Žemaite-5“ komanda, mūsų vadinama jaunimo, – Artūras Rimkus, Nerijus Kreišmontas, Arvydas Kalesas ir Mantas Lenkas – rungėsi dėl 19 – 24 vietų. Pagal nuostatus į VII lygą iškrenta 3 komandos, tad reikėjo likti bent 21 vietoje. Finalinis turas vyko Alytuje. Lemiama kova su šeimininkais, apmaudus pralaimėjimas 2:4. Pritrūko patirties – nesėkmingai taktiškai buvo pasiskirstyta kas prieš ką žais ir tai nulėmė kovos baigtį .  Galutinėje lentelėje  Plungės  „Žemaite-5″ ir Alytaus sporto centras  surinko po 16 taškų. Jie 21 vietoje ir lieka lygoje, o mes 22-oje,  ir jaunimo komanda iškrenta į žemesnę lygą.     

      Sezonas stalo tenisininkams dar nesibaigė. Tęsiasi „Žemaitijos“ lygos varžybos. Jose dalyvauja  trys Plungės komandos. Geriausiai sekasi „Žemaite-1“ komandai, kuri pateko į   geriausių komandų ketvertą.

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija
                                  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.