Rajono politikai susitiko su Plungės jaunimo lyderiais

2015-08-25

       Plungės atviras jaunimo centras, įgyvendindamas projektą „Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas!”, kuris finansuojamas iš „Erasmus+” programos, organizavo projekto stovyklą Plateliuose. Jos metu projekto dalyviai rengė planus kaip turėtų atrodyti naujos atviro jaunimo centro Plungėje patalpos, kas jose turėtų vykti, iš kokių išteklių būtų organizuojamos veiklos bei kuriamas jų interjeras. Taip pat buvo sprendžiama, kokių pareigų ir atsakomybių turėtų įsipareigoti Plungės rajono jaunimas pries rajono savivaldybės Tarybą, kuri skirtų naujas patalpas. 

       Ta proga buvo organizuotas stovyklos dalyviams susitikimas su rajono politikais bei Savivaldybės darbuotojais. Į susitikimą buvo kviesti visi Plungės rajono politinių partijų atstovai, savivaldybės tarybos nariai. Susitikime su Plungės jaunimo lyderiais Plateliuose dalyvavo LR Seimo narys Jurgis Razma, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, savivaldybės tarybos narys Tomas Raudys, mero patarėjai Gintautas Vaitkevičius ir Mantas Česnauskas, Darbo partijos Plunės sk. pirmininko pavaduotoja Rigonda Pereverzeva, rajono Jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė ir savivaldybės Kultūros ir sporto sk. vedėja Vida Saukalienė.

       Po susitikimo Plateliuose, jaunimas dar labiau užsidegė vitlimi, kad netrukus pavyks įsikurti naujose, erdvesnėse ir patrauklesnėse patalpose!

       Apie jaunimo projekto „Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas!” stovyklą video medžiagoje – https://www.youtube.com/watch?v=84bKiFq-ouA&feature=youtu.be

Savivaldybės informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.