Rajono krepšinio pirmenybėse (PAPILDYTA)

2011-04-11

 Vakar į vyko vienerios rungtynės. „OSS“ krepšininkai rezultatu 69-57 į veikė lyderius –  Platelių „Å ilo“    krepšininkus – ir privertė juos užleisti lyderių pozicijas.  „OSS“ komandoje rezultatyviausiai žaidė M. Kiudelis – 19 tšk., M. Mingėla – 18 tšk., V. Navalinskas – 14 tšk.; „Å ilo“ komandoje – G. Sakalas – 16 tšk., V. Kazonas ir M. Sekstinš – po 14 tšk.
      
 Apeliacinė komisija patenkino  „Milašaičių verslo“ komandos protestą dėl galutinio rungtynių „Milašaičių verslas“ – EUROHARIS  rezultato (59:60). Rezultatas anuliuotas, rungtynės bus peržaistos.

 „OSS“ – EUROHARIS  71:94
„OSS“: L. Puidokas – 18 tšk., R. Valaitis – 16, M. Kiudelis – 12;
„EUROHARIS“: D. Miliūnas – 23, V. Venskus – 20, R. Rusys – 17;
 „Arenas Team“ – „Milašaičių verslas“  81:64
„Arenas Team“: K. Timofejevas – 32, K. Kasparavičius – 12, T. Domarkas – 9;
„Milašaičių verslas“: D. Kurmis – 30, D. Joskaudas – 17, A. Rekašius – 7
 „Inesa“ – „Karšta anglis“   81:41
„Inesa“: T. Girdenis – 18, A. Drakšas – 16,  M. Narkus – 13;
„Karšta anglis“: D. Valančius – 12, T. Kaulius – 10, N. Bieliauskas ir I. Å akinis – po 6 

 „OSS“ – „Papartis“   72:65
„OSS“ L. Puidokas ir M. Mingėla – po 20, V. Navalinskas – 12;
„Papartis“ P. Rubavičius – 21, P. Zakalskis – 17, D. Gabalis – 10;
 „Arenas Team“ – „Inesa“  86:68
Arenas team“ K. Timofejevas – 35 tšk.,  v. Paulauskas – – 16, K. Kasparavičius – 15,
„Inesa“ J. Paulauskas – 28, A. Riepšša – 16, S. Gusčius ir A. Drakšas – po 9

Po šių rungtynių komandos rikiuojasi tokia tvarka:
1. EUROHARIS –  4 pergalės;
2. „Arenas Team“  – 4 pergalės, 1 pralaimėjimas;
3. Platelių „Å ilas“  –  4 pergalės, 2 pralaimėjimai;
4. „Papartis“ – 3 pergalės, 2 pralaimėjimai;
5. „OSS“ –  2 pergalės; 1 pralaimėjimas
6.  „Milašaičių verslas“ – 2 pergalės, 2 pralaimėjimai;
7. „Inesa“- 2 pergalės ir 3 pralaimėjimai;
8. „Gandinga“  – 1 pergalė ir 4 pralaimėjimai
9. „Karšta anglis“  –  7 pralaimėjimai.

13 d. trečiadienis

17.30 Platelių „Å ilas“ –  EUROHARIS 
19.00  „OSS“ – „Gondinga“                                                                          

 16 d. šeštadienis

10.00 „EUROHARIS“ – „Papartis“
14.00 Plungės SM’93 – Å . Marčiulionio KA (Lietuvos moksleivių krepšinio lyga)
15.45 „Milašaičių verslas“ – „Gandinga“ 
17.15 „OSS“ – „Inesa“

17 d. sekmadienis
11.00 „Arenas Team“  – „OSS“
12.30 „Gandinga“ – „Inesa“
14.00 „Papartis“ – „Milašaičių verslas“

Kultūros ir sporto skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.