Raimondo Rašpoliausko koncertas „Kelionė į save“ Plungės kultūros centre

2018-10-05

 

 

Plungės kultūros centras spalio 12 d., 19.00 val., kviečia pasinerti į unikalią muzikinę – meditacinę kelionę kartu su multiinstrumentalistu Raimondu Rašpoliausku.

Kompozitorius, pasitelkdamas gitaros, pasaulio fleitų, kanklių, perkusijų, Tibeto dubenų ir varpų garsus, žiūrovams pristatys programą „Kelionė į save“.

Vakaro programą sudaro dvi dalys. Pirmojoje dalyje skambės originalūs autoriaus sukurti kosminiai – ambientiniai sintezatorių garsai, paneriantys klausytoją į subtilų garsų okeaną ir meditatyvinius išgyvenimus. Ritmika, etniniai motyvai, šamaninės būsenos, instrumentų galimybių ribos improvizuojant – visa tai ir daugiau Jums pažada atlikėjas vakare. „Kelionė į save“ – tai dialogas tarp klausytojo ir kompozitoriaus, užgimsiantis bendrame energetiniame – holistiniame procese.

Antrojoje dalyje kompozitorius kviečia pokalbio – diskusijos apie garsų ir virpesių mistines galias, jų panaudojimą kasdieniame gyvenime. Autorius gyvai pademonstruos, kaip garsais išvalyti kūną, sielą ir erdves.

Renginys nemokamas.

 

KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.