„Raguvilė“ pradėjo gatvių ir šaligatvių šlavimo darbus

2024-03-07

Atėjęs pavasaris kviečia švarintis. Miestui aktualiausia – nušluoti gatvių pakraščius ir šaligatvius, ant kurių po rudens ir žiemos netrūksta smėlio, pernykščių lapų ir kitokių nešvarumų.

Šiandien rytą švaros tema surengtas pasitarimas, kuriame dalyvavo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Jovita Šumskienė, Plungės miesto seniūnijos atstovai Laima Laivienė ir Paulius Miknys, rankinio ir mechanizuoto gatvių ir šaligatvių šlavimo paslaugas miestui teikiančios UAB „Raguvilė“ atstovės – verslo vystymo vadovė Aušra Solncevienė ir vadybininkė Vaida Norkienė.

Plungės miesto seniūnija gatvių ir šaligatvių šlavimo darbus „Raguvilei“ užsakė vasario 29-ąją. Darbai startavo kovo 5-ąją.

Įmonės darbuotojai šlavimo darbus pradeda nuo 4 valandos nakties ir darbuojasi visą dieną. Šiuo metu „Raguvilė“ į Plungę yra atsiuntusi 3 vakuumines šlavimo mašinas, kurios nešvarumus ne tik pakelia nuo grindinio ir sušluoja, bet ir sudrėkina – kad būtų mažiau dulkių.

Trečiadienį ir ketvirtadienį „Raguvilė“ šlavė gatvių kelkraščius. Pirmiausia dėmesys skirtas centrinėms miesto gatvėms, paskui jau kitoms. Penktadienį ir šeštadienį bus šluojami šaligatviai.

Kaip sakė Savivaldybės meras Audrius Klišonis, norisi, kad miesto gatvės ir šaligatviai kuo greičiau būtų nuvalyti, tad iš „Raguvilės“ prašoma maksimalaus dėmesio – kuo daugiau technikos ir darbuotojų. Ir, žinoma, kuo mažiau dulkių.

Pasak „Raguvilės“ atstovių, šluojant gatvių kelkraščius didžiausia problema – šalikelėse paliekami automobiliai. Nors prieš šluojant sustatomi ženklai, kuriuose išsakytas prašymas nepalikti automobilio prie gatvės, daugelis jų nepaiso. Pasitarimo metu aptarta galimybė prieš šluojant gatvėse sustatyti kelio ženklus „Sustoti draudžiama“.

PRAŠYMAS GYVENTOJAMS: kol šluojami gatvių pakraščiai, prašome reaguoti į specialius „Raguvilės“ paliekamus ženklus, nestatyti ten automobilių ir netrukdyti vykdomiems darbams; be to, gali būti, kad gatvėse atsiras kelio ženklų „Sustoti draudžiama“, jų taip pat būtina paisyti.

Būkime atidūs ir geranoriški! Suteikime miestui galimybę tapti švaresniam!

Plungės rajono savivaldybės informacija  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.