Puikūs tarptautiniai choreografų pasiekimai Lenkijoje

2021-03-03Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Choreografijos skyriaus moksleiviai toliau skina laurus tarptautiniuose šokio konkursuose. Šįkart džiugios naujienos atkeliavo iš Tarptautinio festivalių projekto ,,Talentų kaleidoskopas“ surengto  XVI tarptautinio internetinio konkurso „Digi-Talenty Winter 2021“ Lenkijoje.

Mokytojos Editos Rimeikytės moksleivė Mantė Meškauskaitė pelnė I laipsnio laureatės titulą už solo šokį ,,Mėnulio šviesoje“ ir III laipsnio laureatės titulą už solo šokį ,,Laiminga vaikystė“ bei 10 Eurų dotaciją dalyvavimui kituose tarptautinio projekto ,,Talentų kaleidoskopas“ konkursuose.

Mokytojos metodininkės Aidos Brazdeikienės choreografijos skyriaus moksleiviai šokių grupių mix kategorijoje su šokiais ,,Pakrėstinukė” ir ,,Mergaitė pragare” iškovojo I ir II laipsnio laureatų vardus bei 200 Eurų dotaciją dalyvavimui kituose tarptautinio projekto ,,Talentų kaleidoskopas“ konkursuose.

Abi mokytojos- Edita Rimeikytė ir Aida Brazdeikienė- pagerbtos padėkomis už atsidavimą kultūrai, švietimui, kūrybiškumui ir už tai, kad įkvepia, padeda ir motyvuoja savo mokinius pasiekti tai, ko jie nesitikėjo. 

   
  Laureatų diplomai, atkeliavę iš Tarptautinio festivalių projekto ,,Talentų kaleidoskopas“ surengto  XVI tarptautinio internetinio konkurso „Digi-Talenty Winter 2021“ Lenkijoje
   
  Padėkos mokytojoms, atkeliavusios iš Tarptautinio festivalių projekto ,,Talentų kaleidoskopas“ surengto  XVI tarptautinio internetinio konkurso „Digi-Talenty Winter 2021“ Lenkijoje


Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.