Puikus Plungės tinklininkų pasirodymas Miesto seniūno taurės varžybose

2016-12-12

 

       Jau tapo įprasta gruodžio pirmąjį šeštadienį Plungėje rinktis tinklininkams ir kovoti dėl Plungės miesto seniūno taurės. Pirmojo vyrų turnyro 2010 metais Plungės seniūno taure džiaugėsi skuodiškiai, 2011 metais taurė iškeliavo į Klaipėdą, 2012 ir 2013 metais – į Gargždus, 2014 metais liko Plungėje, o pernai ji atiteko komandai iš Palangos. Šių metų vyrų tinklinio šventėje vėl pradžiugino Plungės komanda „Versmė-Ciongs“, iškovojusi pirmą vietą.

       Taigi, į šiųmetinį, jau septintąjį, vyrų turnyrą, kuris vyko „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, atvyko Šilalės, Radviliškio, Latvijos komanda „Pure“ iš Tukumo ir dvi plungiškių komandos („Pėivelė“ ir „Versmės“ klubo komanda „Versmė-Ciongs“).

       Vyrų turnyre sužaidus komandoms vieną ratą, nė karto nepralaimėjo Šilalės vyrų komanda, kuri iškart pateko į finalą. Abi tinklinio komandos iš Plungės bei svečiai iš Latvijos patyrė po du pralaimėjimus ir, tik suskaičiavus tarpusavio laimėtų ir pralaimėtų setų santykį, paaiškėjo, kad geriausia buvo „Versmė-Ciongs“ komanda, kuri finale ir susitiko su šilališkiais. Šį kartą plungiškiai žaidė labiau susikaupę ir svečius nugalėjo dviejų setų kovoje 2:0 (21:18 ir 21:17) bei neleido išvežti iš Plungės 2016 metų nugalėtojų taurės. Dėl trečiosios vietos susikovė kita plungiškių komanda – „Pėivelė“ bei svečiai iš Latvijos. Atkaklioje trijų setų kovoje stipresni buvo svečiai, kurie rezultatu 2:1 (25:23, 19:21 ir 15:11) laimėjo rungtynes ir buvo apdovanoti trečiosios vietos medaliais.

       Tuo pačiu metu antrasis moterų turnyras Plungės miesto seniūno taurei laimėti vyko Senamiesčio mokyklos sporto salėje, kur dalyvavo dar 6 komandos – tai Rietavo, Šilalės, Šiaulių, dvi komandos iš Klaipėdos ir mūsų – plungiškių – merginų komanda. 

       Po rungtynių pogrupiuose turnyro pusfinaliuose susitiko „Gitana“ (Klaipėda) ir Rietavo bei „Artiliux“ (Šiauliai) ir Šilalės komandos. Pusfinaliai buvo labai kovingi, atkaklūs ir gražūs, o turnyro finalą pasiekė klaipėdietės ir šiaulietės. Dėl trečiosios vietos susitiko gerai viena kitą pažįstančios merginos iš Šilalės ir Rietavo. Trijų setų kovoje 2:1 (18:21, 21:16 ir 15:12) rungtynes ir trečią vietą turnyre laimėjo Šilalės komanda. Turnyro finale šiaulietės prieš „Gitanos“ komandą iš Klaipėdos laimėjo rezultatu 2:0 (21:13 ir 21:18) bei antrus metus iš eilės taurę išsivežė į Šiaulius. „Gitanos“ komanda liko antra. 

       Jaunai, o dar ir dėl ligų praretintai Plungės merginų komandai prasibrauti į geriausių ketvertą nepavyko. „Mūsų merginų komanda jauna, treniruojasi tik antri metai, o turnyre dalyvavo patyrusios, daug metų žaidžiančios moterų komandos. Kiekvienas laimėtas setas mūsų merginoms irgi yra pergalė, todėl džiaugiamės, kad rūpesčių viešnioms iš kitų miestų truputį sukėlėm,“ – po turnyro kalbėjo plungiškių treneris Aloyzas Damulis.

       Vyrų ir moterų turnyrų dalyvius, komandas nugalėtojas ir prizininkes taurėmis, medaliais bei prizais apdovanojo Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas, kurį ir patį galima pamatyti tinklinio aikštelėje. Paklaustas, kodėl šiame turnyre neatstovavo Plungės komandoms, jis tik nusijuokė: „Plungės vyrų tinklinio komanda – jauna, tai teikia didelių vilčių, jog šis gražus žaidimas mūsų mieste dar gyvuos ilgai. O „senukams“ vietą tinklinio aikštelėje reikia užleisti.“ Plungės vyro tinklinio komanda skaičiuoja septintus, o merginų – tik antrus savo gyvavimo metus, tačiau abi komandos gali pasidžiaugti vis stabilesniu žaidimu ir laimėjimais įvairiuose turnyruose. Šiame turnyre darbščiausios Plungės komandų bitutės – Gabrielė Senkutė, Valentas Mitkus ir Aistis Normontas – buvo apdovanotos medaus statinaitėmis!

 Sporto klubo „Versmė“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.