Puikus krepšinio veteranų žaidimas

2015-12-14

      Įsibėgėja Lietuvos krepšinio veteranų čempionatas, kuriame dalyvauja ir Plungės krepšinio veteranų klubo „Olimpas“ komanda.  Jau keletą metų plungiškiams pavykdavo prasimušti į finalinį ketvertą ir net užlipti ant apdovanojimų pakylos, 2 metus iš eilė iškovota 3 vieta. Tačiau šiemet norai ir apetitas ūgtelėjo. Komandoje vėl pavyko suburti senojo  „Olimpo“ buvusius krepšininkus, kurie garsino Plungės miesto krepšinį tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

      Dar į vyko vienas labai svarbus dalykas, kuris suteikia daug entuziazmo – tai veteranų „Olimpas“ rėmėjai. Komanda turi pagrindinį rėmėją  – UAB „Plungės šaltis“. Tai pirmas kartas, kai veteranų krepšinio klubas gali labiau koncentruotis  į žaidimą, o ne į finansinių problemų sprendimą. Taip pat klubą parėmė ir UAB „Milašaičių lentpjūvė“, UAB „SP verslas“ ir UAB „Lomeras“. Šios bendrovės jau keletą metų padėdavo krepšininkams „gesinti finansinius gaisrus“.

      Lietuvos veteranų krepšinio čempionatas startavo lapkričio mėnesį . Pirmosios varžybos vyko Klaipėdoje, kuri pagaliau subūrė pajėgią komandą „Gintaro baldai“ ir pirmi metai startavo veteranų lygoje. Rungtynės buvo tikrai ir į temptos, ir gražios. Paskutiniame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Rezultatu 90:84 varžybas laimėjo Plungės „Olimpo“ vyrai.

      Antros rungtynės vyko Plungėje su Panevėžio miesto komanda „Alaus mėgėjai“. Nors iš pavadinimo galima būtų galvoti, kad tai susirinkusi „gerų draugelių“ kompanija, tačiau tikrovė pasirodė ne tokia ir paprasta. Vis dėlto po gana atkaklios kovos  87:79 pergalę šventė „Olimpas“ .

      Praėjusį sekmadienį   sostinėje Plungę  „tikrino“ Vilnius. Tai nuolatiniai veteranų lygos čempionai „Alkajas-Dastra“, turintys gerus rėmėjus, dalyvaujantys (ir dažnai laimintys) tarptautiniuose turnyruose bei Europos ir pasaulio veteranų  čempionatuose. Tai tikrai rimtas varžovas, turintis savo sudėtyje bent 7 buvusius LKL žaidėjus. Gal todėl jau varžybų pradžia nežadėjo nieko gero – niekaip nepavyko pataikyti tritaškių, apsiginti, dažnai buvo klystama. Tačiau pirmas kėlinys baigėsi gana gerai – 19:19. Antrame viskas po truputį keitėsi, nors varžovai pabaigoje pataikė keletą tritaškių ir kėlinuką laimėjo 43:42.

      Viską lėmė trečias kėlinys. Pratrūko „Olimpo“ snaiperiai, pavyko atkovoti  kamuolius po krepšiais, keletą kartų greitai užpulti ir atkarpa 15:0 į varė į neviltį kai kurias Vilniaus „žvaigždes“. Kėlinį „Olimpas“ laimėjo 23:7. Ketvirtas kėlinys buvo formalumas – vilniečiai nedrąsiai bandė kabintis į žaidimą, bet jau buvo per vėlu. Galutinis rezultatas 96:61. Gražu.

      Bet tai tik pirmo rato varžybos ir ateityje dar bus ką veikti. Bet apetitas auga…


Veteranų krepšinio „Olimpas“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.