Puikios naujienos iš respublikinio stygininkų konkurso

2017-12-04


 

Lapkričio 25 dieną į Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją rinkosi jaunieji stygininkai iš visos šalies. Į čia vykusį VI respublikinį Romualdo Žaldoko smuikininkų ir violončelininkų konkursą atvyko apie 120 dalyvių – jaunųjų atlikėjų, jų pedagogų, koncertmeisterių. Visą dieną garbinga žiuri, kurios pirmininkas buvo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Jurgis Dvarionas, atidžiai klausėsi konkurso dalyvių muzikavimo, vertino jų pasirodymus ir išrinko geriausius.

Visos Lietuvos stygininkų pamėgtame konkurse ne pirmą kartą jėgas bandė ir jaunieji Plungės Mykolo Oginskio smuikininkai. Jie grįžo iš Klaipėdos su puikiomis naujienomis. Plungiškei Laurai Jokulytei (vyr. mokyt. Asta Žebrauskienė, koncertmeisteris Mindaugas Girčys)  pavyko iškovoti antrą vietą antrokų grupėje, kurioje varžėsi 16 dalyvių. Kotryna Rečkauskaitė (vyr. mokyt. Asta Žebrauskienė, koncertmeisteris Mindaugas Girčys) pelnė antrą vietą, Aušra Zubytė (mokyt. metod. Violeta Gaubytė, koncertmeisteris Mindaugas Girčys) – trečią, Gabija Žukauskytė (vyr. mokyt. Asta Žebrauskienė, koncertmeisteris Mindaugas Girčys) – diplomą trečiokų grupėje, kurioje varžėsi 11 dalyvių. Viltė Šeškauskytė (mokyt. metod. Violeta Gaubytė, koncertmeisteris Mindaugas Girčys) tapo diplomante ketvirtokų grupėje, o Agnė Vitkutė (mokyt. metod. Danutė Zaveckienė, koncertmeisterė Jūratė Jonauskienė) – diplomante penktokų grupėje.

Konkurse pasiekti laimėjimai džiugina jaunuosius smuikininkus ir skatina siekti dar aukštesnių rezultatų.

 

Dalia Stasikėlienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 
Silvos Galvadiškytės nuotraukoje
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos jaunieji smuikininkai įvairių vietų laimėtojai su savo mokytojomis ir koncertmeisteriais
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.