Pučiamųjų instrumentų orkestrų varžytuvėse geriausi – Plungės kultūros centro orkestrantai

2014-06-30

 

 

       Plungės kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas Romo Jasevičiaus, ir merginų choreografinė grupė, vadovaujama Editos Rimeikytės, po pasirodymų Plungės miesto šventėje, birželio 22-osios ankstyvą rytą išvyko į Ramygalą, kur vyko Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų turas „Vario audra“, Ramygalos miesto šventė ir pučiamųjų instrumentų orkestrų varžytuvės.

       Šventėje dalyvavo 17 orkestrų iš Lietuvos ir svečiai iš Norvegijos. Varžytuvių metu orkestrai  koncertuodami  turėjo aplankyti kuo daugiau bendruomenių per organizatorių nustatytą laiką. Varžytuvės prasidėjo 11 valandą, o Plungės kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras kartu su šokėjomis finišavo 19 val. Plungiškiai koncertavo net 20-yje skirtingų bendruomenių. Bendruomenės rinko geriausiai pasirodžiusius orkestrus, o orkestrai rinko muzikaliausias bendruomenes. Keturios bendruomenės Plungės kultūros centro orkestrą įvardijo kaip geriausią, o ir pačių varžytuvių nugalėtojais buvo pripažinti Plungės kultūros centro orkestrantai, kurie aplankė daugiausiai bendruomenių per trumpiausią laiką.

       Džiaugiamės, kad būtent Plungės kultūros centro orkestras ir merginų choreografinė grupė pasirodė greičiausi, ištvermingiausi ir kūrybiškiausi! Pasibaigus varžytuvėms, Ramygaloje vyko baigiamasis visų orkestrų koncertas, kurio metu buvo įteikti apdovanojimai nugalėtojams ir atlikti bendri Dainų šventės pučiamųjų orkestrų dienos  „Vario audra“ kūriniai. Didžiuojamės, kad Plungės miestui deramai atstovavo Plungės kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras, kuris savo kūrybą pristatys liepos 5 d. Vilniuje vyksiančioje Dainų šventėje.

 

KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.