Psichologės konsultavo nukentėjusiuosius nuo smurto artimoje aplinkoje

2015-11-30

             Lapkričio 20-ąją Vaiko teisių apsaugos skyriaus iniciatyva į Plungę buvo atvykusios Telšių krizių centro psichologės Vanda Benaitienė ir Lidija Stonienė, kurios susitiko su smurtą artimoje aplinkoje patyrusiais vaikais bei jų tėvais.

          Susitikimo, kuris vyko Plungės rajono pedagoginės psichologinės tarnybos patalpose, metu iš pradžių visiems buvo pateikta bendro pobūdžio informacija apie Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje į statymą, apie Telšių krizių centro paskirtį ir pagalbos nukentėjus nuo smurto galimybes, taip pat apie kiekvieno žmogaus atsakomybę už  savo elgesį . Po to vyko individualios psichologų konsultacijos atskirai vaikams ir tėvams.

          Primename, kad Telšių krizių centras yra patvirtintas kaip specializuotos kompleksinės pagalbos nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims (vaikams ir suaugusiesiems) teikėjas Telšių apskrityje. Asmenys, nukentėję nuo smurto artimoje aplinkoje, ar pagalbos šiems asmenims organizatoriai dėl pagalbos suteikimo gali kreiptis į Telšių krizių centrą adresu: Džiugo g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 74 282, 8 682 29 459, 8 609 02 636 arba el. p. kriziucentras@gmail.com .

 

              Vaiko teisių apsaugos skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.