„Protų mūšyje“ – dar viena kova

2024-02-29

Praėjus dviem savaitėms, seniūnijų protingieji vėl stojo į kovą. Šį kartą prie „Protų mūšio“ stalų susirinko Stalgėnų ir Tverų (Rietavo sav.) seniūnijų komandos, Daugėdų (Rietavo sav.), Žlibinų bendruomenių bei Plungės rajono savivaldybės administracijos atstovai.

Renginių organizatorius ypač nudžiugino Tverų ir Daugėdų komandos: tveriškiai  per trejus metus, kai vyksta „mūšiai“, nepraleido nė vieno, o Daugėdų komandą šiemet rinko nauja bendruomenės vadovė Kristina Alijošiūtė. Gaila, kad tik šios dvi komandos atstovavo Rietavo savivaldybei – nei Rietavo, nei Rietavo kaimiškoji, nei Medingėnų seniūnija nedalyvavo. Užtat Plungės rajono savivaldybės administracija – ne tik projekto partneriai, bet ir komandą sudarė.

„Protų mūšio“ nugalėtoja tapo visą „distanciją“ tolygiai kovojusi Tverų seniūnijos komanda, surinkusi 29,83 taškus. Antroje vietoje liko Plungės rajono savivaldybės administracijos komanda. Abi jos pateko į finalą. Jie tik puse taško nuo antrosios vietos laimėtojų atsiliko Stalgėnų, kuriai atiteko trečioji vieta. Šiek tiek mažiau taškų surinko Žlibinų ir Daugėdų bendruomenių komandos, bet dėl to nenuliūdo, pažadėjo tokiose kovose dalyvauti ir ateityje.

Finalinė kova vyks vasario 29 dieną 18 valandą Plungės technologijų ir verslo mokykloje. Joje susikaus septynios komandos: Plungės miesto, Tverų, Alsėdžių, Platelių, Babrungo ir Nausodžio seniūnijų bei Savivaldybės administracijos.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.