„Protų mūšiuose“ – staigmenos

2024-02-06

Jau trečius metus iš eilės Plungės ir Rietavo savivaldybių seniūnijų ir bendruomenių komandos jėgas išbando „Protų mūšiuose“. Šiemet kovas organizuoja Plungės LIONS klubas, vienas iš partnerių – Plungės rajono savivaldybė.

Šįkart „Protų mūšių“ kovoms užsiregistravo penkiolika Plungės ir Rietavo savivaldybių komandų, kurios suskirstytos į tris pogrupius, iš jų po dvi komandas pateks į finalines varžytuves.

Pirmosios į kovą stojo Kulių, Alsėdžių, Plungės miesto, Platelių seniūnijų komandos bei Plungės LIONS klubo bendruomenės komanda. Ji yra pagrindinių prizų nugalėtojams steigėja. Šalia sąmoju spindinčių klausimų renginio vedėjas pateikė spręsti ir vaizdiniuose užkoduotus atsakymus, kvietė pažinti muzikinius kūrinius, spėti jų muzikos, teksto autorius, atlikėjus.

Įtempta kova vyko iki paskutiniojo rato. Žaidėjų sąžiningumą stebėjusi ir atsakymus vertinusi Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokytoja Daiva Bartkuvienė visus nustebino galutiniais rezultatais.

Nugalėtoja pripažinta Platelių seniūnijos komanda, surinkusi net 33 taškus. Didžiausią galvos skausmą žaidimo organizatoriams kėlė tai, kad Alsėdžių seniūnijos komanda, vadovaujama seniūnės Danutės Repšienės, bei Plungės miesto seniūnijos komanda, vadovaujama seniūnės Dangirutės Jurkuvienės, surinko po lygiai taškų. Todėl organizatoriai  visas tris daugiausia taškų surinkusias komandas pakvietė į finalines varžytuves.  Nuskriausti nesijautė ir LIONS klubo bei Kulių seniūnijos komandų žmonės – visi rungtyniavusieji prasmingai  praleido vakarą.

Po savaitės organizatoriai laukia Babrungo, Žemaičių Kalvarijos, Nausodžio seniūnijų, Prūsalių bendruomenės „Liepupė“ ir Grumblių bendruomenės „Varnakalnis“ komandų.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.