Projektui „Telšių rajono savivaldybes jungiančių turizmo trasų informacinės infrastruktūros plėtra“ skirtas Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimas

2017-08-23

Telšių rajono savivaldybės administracija su viešąja į staiga Lietuvos verslo paramos agentūra 2017 m. rugpjūčio 2 d. pasirašė Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 05.4.1-LVPA-R-821-0001 „Telšių regiono savivaldybes jungiančių turizmo trasų informacinės infrastruktūros plėtra sutartį Nr. S-05.4.1-LVPA-R-821-0001 (toliau – Sutartis).

Projekto vykdytojas – Telšių rajono savivaldybės administracija. Plungės rajono savivaldybės administracija projekte dalyvauja partnerio teisėmis. Be mūsų savivaldybės, projekto partneriai yra Mažeikių rajono ir Rietavo savivaldybių administracijos.

Projektui „Telšių regiono savivaldybes jungiančių turizmo trasų informacinės infrastruktūros plėtra“ (toliau – Projektas) į gyvendinti Sutartyje numatyta suma – 592.944,86 Eur, iš jų:

504.003,13 Eur Europos Sąjungos lėšos

88.941,73 Eur savivaldybių lėšos.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų (Regioninės plėtros fondas).

Projekto tikslas – padidinti Telšių regiono kultūros ir gamtos paveldo aktualumą, lankomumą ir žinomumą. Projekto į gyvendinimo metu planuojama prisidėti prie Telšių regiono lankytinose vietose besilankančių turistų ir lankytojų informuotumo apie lankytinas vietas ir objektus didinimo, gerinant turizmo informacijos kokybę, aprėptį ir apimtį . Pagrindinės investicijos susijusios su turizmo informacinės sistemos infrastruktūros gausinimu – kelio ženklų (Nr. 628 ir 629), nukreipiančiųjų rodyklių pėstiesiems, informacinių stendų ir pan. objektų į rengimu prie lankytinų objektų suderintame Telšių regiono turizmo maršrute.

Projekto veiklų į gyvendinimo pabaiga numatyta 2018 m. rugpjūčio 31 d.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė

Toma Rupeikė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.