Projekto „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą“ antrasis futbolo turnyras

2014-04-25

         Plungės sporto ir rekreacijos centras kartu su partneriais iš Gdansko (Lenkijos Respublika) ir Roskildo (Danijos Karalystė) pagal 2007-2013 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programą vykdo projektą „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą“ („Sport as a common path for tolerance and respect (RESPECT BALTICUM)”. Projekto idėja – sumažinti vyraujančią hipokineziją (judėjimo stoka, nepakankamumas lokomotorinio aparato ir ypač skeleto raumenų apkrovimas bei treniravimas) visuomenėje ir per tarptautinį bendradarbiavimą ugdyti toleranciją kultūriniams skirtumams. Projekto metu organizuojami partnerių susitikimai, tarptautiniai futbolo turnyrai, vykdomi įvairūs futbolo užsiėmimai ir seminarai, skirti UEFA „Respect“ programai, kovojančiai su diskriminacija, rasizmu, skatinančiai sveikatingumą, fizinį aktyvumą, tarptautinį dialogą tarp futbolo aistruolių. Šių užsiėmimų metu projekto dalyviai supažįsta su garbingo žaidimo taisyklėmis, ugdo toleranciją ir pagarbą kitam žmogui.

         Šių metų balandžio 30 – gegužės 1 dienomis Plungėje vyks antrasis tarptautinis futbolo turnyras „Respect Balticum“. Turnyre dalyvaus 1997-1998 m. gimusieji vaikinai ir merginos ir 2002-2003 m. gimusieji berniukai. Balandžio 30 d. dalyviai žais rungtynes grupių etape, o gegužės 1 d. vyks finalinės varžybos.

         Lietuvai šiame turnyre atstovaus atrinkti žaidėjai iš Plungės miesto ir rajono (Šateikių k., Kulių ir Alsėdžių miestelių) bei Rietavo savivaldybės.

         Turnyro metu visi dalyviai turės galimybę aplankyti Šaltojo karo muziejų, palikusį didelį įspūdį Danijos ir Lenkijos atstovams, kurie aplankė šį muziejų per projekto partnerių susitikimą, vykusį Plungėje 2013 m. lapkričio mėnesį, vyks į Klaipėdą, aplankys jos senamiestį.

         Renginio metu bus surengti seminarai treneriams, kurį ves Panevėžio FK „Ekranas“ treneris Valdas Dambrauskas. Žaidėjams po varžybų bus organizuojami užsiėmimai, kuriuos ves lektorė Ieva Iacob. Užsiėmimų metu bus pristatyta garsaus krepšinio trenerio Džono Wudeno (John Wooden) „sėkmės piramidė“, asmeninio efektyvumo didinimo metodika, o dalyviai, suskirstyti į grupes, turės atlikti komandines užduotis, lavinančias komandinio žaidimo įgūdžius, skiepijančias jautrumą ir pagarbą vienas kitam.

Futbolo turnyro „Respect Balticum“ programa:

2014 m. balandžio 30 d.:

8.30 val. – dalyvių registracija
9.00 val. – ATIDARYMAS
9.30-13.00 val. – U17 rungtynės
13.30-17.00 val. – U12 rungtynės
17.00-18.00 val. – seminarai žaidėjams ir treneriams

2014 m. gegužės 1 d.:
8.30 – 11.00 val. – U12 ir U17 rungtynės
11.15 val.  – UŽDARYMAS
13.00 val. – turnyro aptarimas

         Kviečiame balandžio 30 – gegužės 1 dienomis ateiti į Plungės miesto centrinį stadioną ir palaikyti jaunuosius futbolininkus iš Plungės, Gdansko ir Roskildės!

        

Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.