Projektas „Vaikų svajonės” tęsiasi ir 2015 metais

2015-10-26

 

Projektas „Vaikų svajonės” pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.

Projekto veikla yra pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.

Projektas „Vaikų svajonės” – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose auganičiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Mes suteikiame galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.

Ačiū, kad pildote vaikų svajones ir praskaidrinate nelengvą jų kasdienybę. Geri darbai, kuriems susiburiame draugėn, yra viena prasmingiausių žmogaus veiklų.

Trumpa vaizdo medžiaga apie  projektą – https://www.youtube.com/watch?v=6bhbWp2S80w

Daugiau apie projektą >>>

Labai laukiame visų palaikančių, norinčių prisidėti ar turinčių gerų idėjų – mums įdomu viskas, kas gali padėti išpildyti daugiau svajonių.

Susisiekite su projekto autoriais el. paštu info@vaikusvajones.lt.


Andrius Čepkus
Julius Gregorauskas

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.