Projektas ,,Pasveikink jūrą Palangoje“

2017-08-03

Paskutinį šių metų liepos šeštadienį dešimt Šateikių seniūnijos vaikų iš sunkiai gyvenančių šeimų  prisijungė prie Palangos miesto savivaldybės inicijuojamos socialinės akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje” ir vyko į Lietuvos pajūrį, kur kartu su keliais šimtais vaikų iš visos Lietuvos turėjo galimybę dieną praleisti Palangoje. Juos lydėjo šios seniūnijos socialinės darbuotojos Audra Jašmontienė ir Erika Galminė. 

Šventės organizatoriai parengė turiningą programą, kuri prasidėjo bendra eisena su animatoriais jūros link. Jūratės ir Kastyčio skvere vaikus pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė ir palydėjo iki pajūrio.

Kad pramogos būtų saugios, paplūdimyje ypatingą dėmesį vaikams skyrė pajūrio gelbėtojai – Palangos miesto vandens motociklininkų klubas ir saugos tarnyba „Argus”. Jausdamiesi visiškai saugūs, vaikai maudėsi jūroje,  paplūdimyje statė smėlio pilis, žaidė, vėliau mėgavosi muzikinio fontano šokiu, dalyvavo įvairiuose kultūriniuose, vaikams skirtuose renginiuose.

Po turiningos dienos, pavargę, bet laimingi vaikai vakare, grįždami namo, dalinosi savo patirtais įspūdžiais ir džiaugėsi galėję dalyvauti puikiame jiems skirtame renginyje.


Šateikių seniūnijos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.