Projektas „Baltic 360”

2014-07-10

KVIETIMAS

(LIEPOS 30 D., 13.00 VAL., PARKO g. 7)

Projektas „Baltic 360” – virtualios erdvės galimybės, pristatant

Žemaitijos kraštą ir regiono verslą

 

Lietuvoje sukurtas analogų neturintis produktas – Interaktyvi Baltijos šalių platforma 360â—¦. Tai skaitmeninė vaizdinė informacijos pateikimo sistema, kurios pagalba galėsite leistis į virtualią kelionę per Baltijos šalių miestus, istorines, kultūrines bei kitas svarbias šalies vietas ir objektus.

Interaktyvi Baltijos šalių platforma 360â—¦ savo žiūrovams suteikia galimybę virtualiai aplankyti į vairias šalies vietas. Kiekvienam vartotojui jam reikalinga ar į domi informacija bus prieinama nuotoliniu būdu bet kuriuo paros laiku. Žiūrovai mėgausis gražiausiais miesto vaizdais ir erdvėmis, nuostabaus grožio gamta, galės apsilankyti į monėse, valstybinėse institucijose, pildyti elektronines paraiškas, tiesiogiai apsipirkti parduotuvių internetinėse svatainėse, o patogioje vietoje patikusį viešbutį apžiūrėti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus, rezervuoti kambarį , į sigyti bilietą į teatrą ar tiesiog pasižvalgyti po meno galeriją. Turistams, ketinantiems atvykti į kurį nors šalies miestą, pasivaikščiojimas po virtualias jo erdves padės planuoti ir praplėsti apžvalgos maršrutą.

„Projekto tikslas – elektroninėje erdvėje reprezentuoti pasauliui Baltijos valstyves, atskleisti jų unikalumą, modernumą bei pasaulietiškumą. Šiuo metu į skaitmeninę formą perkeliami svarbiausi Baltijos valstybių viešieji ir privatūs objektai, o visuomenei užtikrinama prieiga prie jų elektroninėje erdvėje”, – sakė direktorius Jonas Stankus.

„Sėkmingam projekto į gyvendinimui ypač svarbus viešojo ir privataus sektoriaus atstovų dalyvavimas, siekis integruotis į skaitmeninę platformą. Todėl kviečiame visus palaikyti idėją, prisijungti prie interaktyvių Baltijos šalių miestų informacinės – daugiafunkcės platformos realių, tarpusavyje sujungtų erdvių, į vairių regioninių vietovių, socialinių ir ekonominių rinkų, kultūros ir nacionalinio paveldo objektų”, – teigė projekto Interaktyvi Blatijos šalių platforma 360â—¦ vadovė Ieva Eižinaitė.

Jau galite aplankyti kuriamą sistemą: www.baltic360.eu ir www.baltic360.lt.

 

Kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.