Projektas „Aukime kartu“ – Plungėje

2019-03-21

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektas „Aukime kartu“ yra skirtas Lietuvos jaunosioms krepšininkėms iki keturiolikos metų. Tris dienas mergaitės iš visos Lietuvos dirba treniruočių stovykloje ir tobulina savo

įgūdžius. Kovo 15-17 dienomis šis projektas vyko Plungėje su Plungės SRC U-14 komanda, vadovaujama Editos Lapienės, ir 12 gabiausių krepšininkių iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Klaipėdos.

Lietuvos krepšinio federacija iš viso organizuoja tris stovyklas Moksleivių krepšinio lygos komandų aikštelėse. Po jų vyksta mergaičių finalinis ketvertas ir organizuojama stovykla geriausiai pasirodžiusioms krepšininkėms. Jos metu būna atrinkta 12 žaidėjų, kurios atstovauja savo šaliai tarptautiniame turnyre.

Šis projektas išskirtinis tuo, jog jo dalyvės gyvena ne viešbutyje, bet priimančios MKL komandos krepšininkių šeimose. Kartu keliauja į treniruotes, pietauja, leidžia laisvalaikį. Tad šis savaitgalis plungiškėms buvo pilnas naujų pažinčių ir patirčių ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir leidžiant laisvalaikį. 


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.