PROFESINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŠ² TEIKIMAS NEĮGALIESIEMS

2011-06-07

           
           Å ių metų birželio 6 dieną Å iaulių neį galiųjų profesinės reabilitacijos centro atstovai neį galiuosius pakvietė į susitikimą  Plungės rajono neį galiųjų draugijos patalpose. Jo metu susirinkusieji galėjo išgirsti apie teikiamas ir  nuo  2011 metų Å iaulių darbo rinkos mokymo centre atnaujintas profesinės reabilitacijos paslaugas asmenims, turintiems negalią.

           Å iaulių neį galiųjų profesinės reabilitacijos centro vadovė Aušra Benikienė aiškino apie  neį galių asmenų galimybes dalyvauti profesinės reabilitacijos programoje bei  šioje programoje dalyvaujantiems gauti valstybės paramą. Supažindino su profesinės reabilitacijos finansavimo tvarka ir siuntimo į profesinę reabilitaciją tvarka. Atstovai, kuruojantys į darbinimo sritį ,  trumpai pristatė neį galiųjų į sidarbinimo galimybes, baigus profesinės reabilitacijos programą. Susitikime  dalyvavę nevyriausybinių organizacijų atstovai buvo supažindinti su profesijomis, kurias Å iaulių darbo rinkos mokymo centre bei Å iaulių darbo rinkos padalinyje – Mažeikiuose – gali į gyti neį galūs asmenys.

           Aušra Benikienė informavo, kad kiekvienas norintis pasinaudoti šia galimybe yra laukiamas Å iaulių darbo rinkos ir mokymo centre, kuriame negalią turintiems asmenims yra pritaikytos darbo ir mokymo vietos, besimokantiesiems sudarytos galimybės apsigyventi, teikiamos maitinimo paslaugos. čŒia  specialistai dirba su kiekvienu programoje dalyvaujančiu neį galiuoju  individualiai ir teikia kokybiškas profesinės reabilitacijos paslaugas.

           Viešoji į staiga Å iaulių darbo rinkos mokymo centras, kuriame ir yra teikiamos  profesinės reabilitacijos paslaugos neį galiesiems, yra į sikūręs Dvaro g. 144 A, Å iauliuose, tel. (8 41) 524 731, mob. tel. 8 676 43 451.
          
Socialinės paramos skyriaus informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.