Pritarė ketinimų protokolui dėl galimo abiem pusėm naudingo bendradarbiavimo

2022-02-15

UAB „Vičiūnai ir partneriai“ informavo, jog sieks iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos gauti stambaus investicinio projekto statusą naujos gamyklos statybai. Galima vieta naujai moderniai gamyklai, kurioje būtų apie 200 darbo vietų, numatyta Nausodžio seniūnijos Macenių kaime (Gamyklos g. 7). Į šį objektą planuojama investuoti 100 milijonų eurų.

UAB „Vičiūnai ir partneriai“ kreipėsi į Savivaldybę dėl bendradarbiavimo, įgyvendinant naujos gamyklos statybos stambų investicijų projektą. Kreipimosi esmė buvo aptarta Vietos ūkio ir ekologijos bei Ekonomikos, finansų ir biudžeto komitetų posėdžiuose, o sprendimas dėl abiems pusėms naudingo bendradarbiavimo priimtas vasario 10 dieną per Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdį.

Savivaldybės taryba pritarė bendradarbiavimui su investuotoju UAB „Vičiūnai ir partneriai“, ketinančiu sudaryti stambaus projekto investicijų sutartį ir teikti Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgaliotai institucijai paraišką dėl stambaus projekto investicijų sutarties sudarymo ir  įgaliojo Savivaldybės administracijos direktorių (nesant – direktoriaus pavaduotoją) pasirašyti su stambaus projekto įgyvendinimu susijusius dokumentus.

Pagal planuojamą pasirašyti ketinimų protokolą apsispręsta bendradarbiauti su investuotojais, siekiant įgyvendinti stambų projektą Plungės rajone ir sudaryti sąlygas gauti iki 5 procentų stambaus projekto vertės valstybės biudžeto dotaciją Savivaldybės biudžetui savivaldybės viešajai infrastruktūrai plėtoti.

Investuotojas Plungėje, „Vičiūnų“ įmonių grupės plėtojamame Maisto Technologijų ir Inovacijų Parke (FoodTech & Innovation Park) pastatytų moderniausią savo sektoriuje žuvies perdirbimo kompleksą, investuodamas į šį projektą apie 100 mln. eurų, sukurtų ne mažiau kaip 200 naujų darbo vietų.

Dotaciją stambaus projekto įgyvendinimui Savivaldybė panaudotų naujam vaikų darželiui Plungėje pastatyti.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.