Pristatė naujo lopšelio-darželio projektą

2023-07-28

Kone prieš dvejus metus pradėta gvildenti idėja, kad šiaurinėje miesto dalyje, kuri pastačius tunelį įgijo antrą kvėpavimą, būtina pastatyti vaikų lopšelį-darželį. Šiuo metu vyksta projektavimo darbai, o tai, ką jau yra padarę, projektuotojai pristatė Savivaldybės vadovams bei suinteresuotų skyrių vedėjams ir darbuotojams.

Radus lėšų, naujasis lopšelis-darželis išaugtų šalia „Babrungo“ progimnazijos, tiksliau, būtų prie jos prijungtas. Numatyta, kad šis projektas turėtų būti įgyvendinamas 3 etapais.

Lopšelio-darželio pastate, žinoma, bus įrengtos grupės su mokymosi, laisvalaikio, miego zonomis, transformuojamomis lovomis, stumdomomis sienelėmis. Prie grupių – spintelės, drabužių džiovinimo zona, virtuvėlė, sanitariniai mazgai. Grupių interjero koloritas – pastelinis su vyraujančia geltona spalva.

Pastate bus aktų ir sporto salės (su galimybe jas sujungti), žadama įrengti psichologo ir sensorinį kabinetus, skalbyklą, valgymo zoną (su marmito spinta, į kurią maistas bus tiekiamas iš mokyklos), terasą.  Žinoma, bus sutvarkyta ir aplinka: įrengtas privažiavimas, žaidimų aikštelės, lauko klasės, daržas ir kita.

Jei atsirastų finansinių galimybių šį projektą įgyvendinti, išsispręstų ne viena problema: pirmiausia – spręstųsi vietų darželiuose trūkumo klausimas, antra – šiame rajone gyvenantys tėveliai vaikus vežtų į šį darželį, jiems nebereikėtų piko metu važiuoti į miesto centrą, tad tikėtina, kad centre sumažėtų automobilių. Planuojama, jog šis darželis būtų „Babrungo“ mokyklos padalinys ir atskira administracija jam nebūtų reikalinga.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.