Priimti viešojo kalbėjimo iššūkį plungiškius kviečia ir Humoro klubas

2016-01-05

 

       Nuo sausio 4 dienos Lietuvoje startuoja Jaunimo Europos komandos (JEK) narių įgyvendinamas projektas  „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis”, kurio idėja – pakviesti vyresniųjų klasių mokinius išsakyti nuomonę Lietuvai aktualiais klausimais apie imigracijos politiką ir skaitmeninės rinkos galimybes savo mieste.  

       „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis” – nacionalinis projektas, kurio renginiai vasario 15-19 dienomis vyks net 22 Lietuvos miestuose ir miesteliuose! Miestų renginių nugalėtojai kovo pradžioje bus pakviesti dalyvauti viešojo kalbėjimo mokymuose bei varžytis finale Vilniuje.  Pagrindiniai konkurso nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį. Be to, geriausias išrinktas jaunasis oratorius turės progos lipti į  „TEDxVilnius“ sceną, nuo kurios visai Lietuvai galės išsakyti savo mintis.

       TED – tai pasaulinė platforma, skirta dalytis įkvepiančiomis idėjomis. „TEDx“ yra programa, skirta vietinių renginių organizatoriams, norintiems suburti žmones, kurie trokšta dalyvauti į TED konferencijas panašiuose renginiuose bei tapti TED bendruomenės nariais. TED renginiuose yra kalbėję tokie žmonės, kaip Bilas Geitsas ir Jamie Oliveris, kurių pasisakymai yra derinami su „TEDTalks“ vaizdo medžiaga.

       Jaunuolius dalyvauti projekte kviečia ir Humoro klubas. Pasak klubo nario ir vadybininko Pauliaus Ambrazevičiaus, įgūdis kalbėti prieš auditoriją turi būti ugdomas kiekvieno žmogaus, nes tai praverčia įvairiose situacijose. „Baisu užlipti ant scenos? Tai normalu, net būtų keista, jog žmogus nesijaudintų. O labiausiai su šia baime kovoti padeda pasiruošimas“, – dalyvius drąsina P. Ambrazevičius. Jis kartu su kolegomis net paruošė specialiai konkurso dalyviams skirtą vaizdo įrašą https://youtu.be/qtXZpxbJCAA, kuris turėtų padėti apsispręsti dėl dalyvavimo „Eurodebatuose“.

       Plungėje debatai planuojami vasario 18 dieną, o tikslesnė informacija bus nuolatos atnaujinama www.pazinkeuropa.lt

       Projektą organizuoja Jaunimo Europos komanda – jaunų žmonių, galinčių šuolaikiškai pristatyti ES temas, tinklas Lietuvoje. http://www.pazinkeuropa.lt/jek/jek-renginiai/registracija-i-eurodebatai-viesojo-kalbejimo-issukis-107/registracija

 

JEK narės  Gretos Zaburaitės kontaktai:
tel.  +370 623 11 825, el. paštas gretazaburaite@gmail.com; www.pazinkeuropa.lt

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.