Prie pasaulinės iniciatyvos „Žemės valanda 60+“ prisijungė ir Plungė

2017-03-28

Š. m. kovo 25 d. 20.30 val. Plungės Senamiesčio aikštėje nevyriausybinė visuomeninė jaunimo organizacija „Krantas“ ir Plungės skautai organizavo pasaulinės iniciatyvos „Žemės valanda 60+“ akciją. Prie šios akcijos prisijungė KASP Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės savanoriai, Plungės rajono savivaldybės merijos ir Administracijos atstovai, Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Plungės rajono agentūros darbuotojai, Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinės tarnybos pareigūnai, Žemaitijos nacionalinio parko vadovai, miesto gyventojai ir svečiai.  

Jaunimas iš žvakučių suformavo didžiulį skaičių 60+ ir, padedant Plungės miesto seniūnijai, miesto centre vienai valandai išjungė apšvietimą, tuo pabrėždami, kad plungiškiai taip pat prisijungė prie visame pasaulyje vykdomos iniciatyvos ir simboliškai leido vienai valandai, tai yra 60 minučių, planetai „atsikvėpti“.

Visus gausiai susirinkusiuosius Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio vardu pasveikino mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius. Plungės rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistas civilinei saugai Vidmantas Mončys ir Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Plungės rajono agentūros vedėja Irena Latakaitė priminė, kad Žemę reikia tausoti visada ir visur, ne tik šią valandą. Paragino visus dalyvauti pilietinėje pavasario akcijoje „Nedegink žolės“. Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinės tarnybos pareigūnai išdalijo akcijos atmintines-lankstinukus „Nedegink žolės – saugok gamtą ir savo turtą!“.


Plungės rajono savivaldybės informacija

NVO „Krantas“ videomedžiaga


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.