Premium maršrutas kanojomis po Platelių ežerą

2018-01-09
 


 

Atraskite nepakartojamą didžiausio ir giliausio Žemaitijos ežero, kuris išsiskiria įspūdingomis gamtos, kultūrinėmis ir kraštovaizdžio vertybėmis, grožį. Padėsime Jums susipažinti su šiais krištolo skaidrumo vandenimis, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir pasimėgauti nuostabiais reginiais – visa tai mes vadiname „Wet Wet Experience“ – nuotaikingų laisvalaikio patirčių ir gurmaniškos iškylos deriniu.

Krištolo skaidrumo maršrutas leis pamatyti puikiai pažįstamą Platelių ežero salyną, bet unikaliu, smagiu ir įsimintinu būdu. Žinome kaip sukurti tinkamą aplinką nepamirštamiems nuotykiams, mėgaujantis lėtai ir neskubant.

Informacija:

Mes parūpinsime:

Rankų darbo kedro kanoja, rankų darbo medinis irklas, PFD – palaikymo liemenė, hermetinis maišas daiktams sudėti, dvi kėdės, iškylos krepšelis pilnas skanėstų. Transportavimas ir gido paslaugos.

Papildoma informacija:


Ką reikėtų pasiimti: kremą nuo saulės, akinius, skrybėlę, maudymosi kostiumą, butelį vandens, neperšlampamą striukę ir drabužių persirengti.

Apranga irkluojant – svarbu. Kai oras ir vanduo šilti, apsirenkite taip, lyg keliautumėte į paplūdimį. Svarbu nepamiršti nuo saulės saugančios atributikos ir pasirūpinti, kad kūnas išliktų gaivus.

Grupės dydis ir sąlygos:

Gali dalyvauti nuo 2 iki 10 žmonių. Amžius – nuo 16 metų. Būtina mokėti plaukti. Prašytume nesivežti alkoholinių gėrimų.

Kaina: nuo 64 Eur/asm.

Daugiau informacijos: +370 662 38238, orders@wetweim.com, www.wetweim.com

Pasigrožėti galima video medžiagoje: https://www.youtube.com/watch?v=h0G-wKJEQ3k&t=22s

 

Plungės turizmo informacijos centras

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.