Prasmingas ir turiningas laikas Dubline su kitų šalių kolegomis: ruošiamės Erasmus+ akreditacijai

2023-06-09

Kovo mėnesį Švietimo mainų paramos fondas skelbė konkursą teikti paraiškas dalyvauti seminare, skirtame Erasmus+ akreditacijos temai. Džiaugėmės, kad mums (Ligitai Erminaitei iš Plungės „Saulės“ gimnazijos, Ingai Laurinėnienei iš Šiaulių Romuvos gimnazijos ir Ramonai Švelginaitei ir Kauno r. Babtų gimnazijos) pasisekė. Švietimo mainų paramos fondui Lietuvoje teiktos paraiškos atitiko reikalavimus ir buvo finansuotos.

Tarptautinio bendradarbiavimo seminaras „Accreditation in Erasmus+ (SE, VET & AE)“ vyko gegužės 22–25 dienomis Royal Marine Hotel viešbutyje, Dubline. Jį organizavo Airijos ir Norvegijos nacionalinės agentūros, o keturiasdešimt septyni dalyviai atstovavo daugiau nei trylikai Europos Sąjungos valstybių.

Seminaras buvo labai įtraukiantis, informatyvus, orientuotas į kokybiškos Erasmus+ akreditacijos paraiškos pildymą, pagrindinius akcentus. Dalyviai tikslingai mėgavosi tarptautine erdve, skleidė informaciją apie savo institucijas, domėjosi kitų šalių švietimo įstaigų strateginiais tikslais, bandė formuluoti savo mokyklos tikslus akreditacijos paraiškai.

Gausus Airijos atstovų būrys skleidė savo krašto dvasią, nuoširdumą, laisvalaikio leidimo kultūrą. Darbingai nuotaikai, pozityviom emocijom nuteikė ir neįprastai saulėtas oras bei senovinio viešbučio, kuriame kažkada buvo apsistojusi karalienė Viktorija, dvasia.

Už įgytas vertingas žinias ir patirtis, prasmingą bendravimą ir bendradarbiavimą, suformuotas įžvalgas ir kokybišką laiką esame dėkingi Europos komisijai ir Švietimo mainų paramos fondui. Jaučiamės pasiruošusios plėtoti Europinę dimensiją savo mokyklose, siekti Erasmus+ akreditacijos, įtraukti į veiklas visą gimnazijos bendruomenę.

Ligita Erminaitė, Plungės „Saulės“ gimnazijos mokytoja

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.