Prasidėjo Kalėdų laukimas ir Plungėje

2014-12-10

 

            Savaitgalį dideli ir maži Plungės gyventojai, kas pėsti, kas važiuoti, rinkosi miesto aikštėje ir su nekantrumu laukė, kada bus įžiebtas Kalėdų simbolis – eglutė.

            Savaitgalį Kalėdų eglė sužibo Plungėje. Penktadienio vakare Senamiesčio aikštėje lūkuriavo didžiulis būrys plungiškių. Kaip ir kasmet, šventės personažus kūrė Plungės kultūros centro renginių vedimo ir organizavimo klubas „Menadė“. Šį kartą merginos virto nykštukais, kurie turėjo užtikrinti, kad būtų muzikos, dainų, eilių…

            Pirmasis į susirinkusiuosius kreipėsi miestui itin puošnią eglutę padovanojusios „Vičiūnų“ įmonių grupės bendraturtis Liudas Skierus ir visiems palinkėjo gražaus stebuklo laukimo.

            Kaip ir buvo įpareigoti, paslaptingieji nykštukai vieną po kito ant scenos kvietė atlikėjus. Tad plungiškiai tikrai nenuobodžiavo, klausydami Plungės vaikinų grupės „Džentelmenai“. Gausiais plojimais pasitikta ir išlydėta Evelina Beivydaitė, grupė „Out Loud“, Kornelija ir Giedrius. Žmonės ne tik negailėjo plojimų ir šūksnių „bravo!“ „Lietuvos balso“ dalyviams Donatui Balvočiui ir Donatui Čižauskui, bet ir patys iš širdies traukė dainas. Taip pat džiaugsmingai sutikta grupė „Žemaitukai“.

            Besilinksminant sugaudė ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos automobilių sirenos – į Senamiesčio aikštę atvyko Kalėdų Senelis. Pasisveikinęs su plungiškiais, jis pakvietė žodį tarti merą Audrių Klišonį ir Savivaldybės tarybos narį Robertą Endriką. Pagaliau ilgai lauktoji akimirka atėjo: ištarus burtažodį, skambant dainai, Kalėdų simbolis – eglutė – sužibo, o į dangų pakilo fejerverkai.

            Reikia paminėti, kad visas linksmybes plungiškiams dovanojo Plungės kultūros centras, Plungės rajono savivaldybė, o eglute, jos papuošimu ir fejerverkais bei vakaro programa pasirūpino UAB „Plungės kooperatinė prekyba“.

 Informacija parengta pagal laikraščio  „Plungė“ korespondentės Jolantos Vasiliauskienės medžiagą

 

Videoinformacija Žemaitijos TV nuorodoje https://www.youtube.com/watch?v=bPBiW7hC6jM&feature=youtu.be


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.