Pradžiugino solidaus konkurso rezultatai

2021-05-14

 

 

Gražias krašto istorines ir muzikines tradicijas puoselėjantis IV tarptautinis festivalis – konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai” Rietave šį kartą vyko nuotoliniu būdu. Tačiau, anot  komisijos pirmininko pianisto,  profesoriaus Roko Zubovo „…tokiomis sudėtingomis sąlygomis, nepaisant psichologinių, technologinių ir visų kitų iššūkių, kurie šiemet mus lydi, dalyviai paruošė tikrai sudėtingas konkurso programas. O tai yra didžiulis ne tik atlikėjo, bet ir visos komandos  (tėvelių, broliukų, sesučių ir mokytojų) nuopelnas. Muzika gali būti pati svarbiausia ašis, kuri kaip takelis nuves mus į „normalų gyvenimą”, kuriame galėsime matytis, bendrauti, apsikabinti ir džiaugtis.

Mes, visi komisijos nariai, patyrėme nepaprastai didelį džiaugsmą klausydami nuostabių, talentingų, gražių, įsijautusių ir savo širdį atiduodančių jaunų atlikėjų, ir visiškai neatrodė, kad sąlygos jiems buvo sudėtingos, ar sukėlė daug iššukių….Ačiū, kad pasidalinote šia muzikos dovana”.

Konkurse dalyvavo ir puikiai pasirodė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pianistai: Rugilė Jurevičiūtė (mokytoja metodininkė Judita Stankutė) ir Matas Stabingis (mokytoja metodininkė Daiva Šimkienė). Matas apdovanotas 1 vietos laureato diplomu ir nominacija už F. Listo ,,Vengrišką rapsodiją“ Nr. 6 Des- dur, o Rugilė pelnė diplomantės vardą.

 IV tarptautinio festivalio – konkurso ,,Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“ Rietave 1 vietos laureatas Matas Stabingis

 

 IV tarptautinio festivalio – konkurso ,,Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“ Rietave diplomantė Rugilė Jurevičiūtė

 

 

IV tarptautinio festivalio – konkurso ,,Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“ diplomai, kuriuos pelnė Matas Stabingis,  Rugilė Jurevičiūtė, ir padėkos juos ugdančioms mokytojoms Daivai Šimkienei ir Juditai Stankutei 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.