Pradėjo veikti Vaiko teisių linija

2022-12-22
Vaiko teisių linija

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Lietuvos savivaldybių administracijomis ir Lietuvoje veikiančiais globos centrais įgyvendina Europos struktūrinių fondų projektą „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001“.

Siekiant gerinti teikiamų paslaugų prieinamumą bei kokybę globėjams (rūpintojams), budintiems globotojams, įtėviams, ketinantiems tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais, įtėviais, besidomintiems globa bei įvaikinimu asmenims  buvo įkurta Įvaikinimo ir globos skambučių linija.

Informuojame, kad nuo 2023 m. sausio 1 d. Įvaikinimo ir globos skambučių linija neveiks – visos konsultavimo ir informavimo paslaugos bus perduotos Vaiko teisių linijai. Vaiko teisių linija – nuo 2022 m. lapkričio 29 d. veikiantis konsultacinių skambučių centras (daugiau informacijos: https://vaikoteises.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/vaiko-teisiu-linija), kuriame vaiko teisių gynėjai pasirengę atsakyti į vaikų ir suaugusiųjų klausimus nemokamu telefono numeriu 8-800 10800, el. paštu konsultacijos@vaikoteises.lt, ir inicijuojant realaus laiko pokalbį svetainėje https://vaikoteises.lrv.lt.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2023 m. sausio 1 d. visi Įvaikinimo ir globos skambučių linijos telefonu gauti skambučiai, taip pat užklausos el. paštu ir elektroninių pokalbių programa dar 5 mėnesius bus automatiškai peradresuojami / nukreipiami į Vaiko teisių liniją, vėliau Įvaikinimo ir globos skambučių linijos telefonas ir el. paštas neveiks.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.