Pradedama įgyvendinti projektą „Socialinio būsto plėtra Plungės rajone“

2016-11-15

       Plungės rajono savivaldybės administracija ir Centrinė projektų valdymo agentūra 2016 m. rugsėjo 22 dieną pasirašė projekto „Socialinio būsto plėtra Plungės rajone“ finansavimo ir administravimo sutartį . Projektas bus į gyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės į traukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę „Socialinio būsto fondo plėtra“.

       Projekto biudžete numatyta didžiausia tinkamų finansuoti išlaidų suma – 783 905,08 Eur.

       Finansavimo intensyvumas – 85,00 proc.

       Projektui skiriamas finansavimas 666 319,31 Eur.

       Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų (Regioninės plėtros fondas).

       Projekto tikslas – padidinti Plungės rajono savivaldybės socialinio būsto fondą, siekiant išplėsti galimybes apsirūpinti būstu asmenims ir šeimoms, turintiems teisę į socialinio būsto nuomą.

       Projekto į gyvendinimo metu numatoma į rengti 9 naujus socialinius būstus remontuojamame pastate, iš kurių 4 bus pritaikyti neį galiesiems. Taip pat planuojama į sigyti 16 socialinių būstų Plungės mieste. Projekto į gyvendinimo metu Plungės rajono savivaldybės socialinio būsto fondas iš viso padidės 25 butais. Projekto veiklų rezultatų tęstinumas bus užtikrinamas, naudojant sukurtą infrastruktūrą, gerinant šeimų gyvenimo kokybę. Projekto finansinis tęstinumas bus užtikrinamas Plungės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

       Už projekto administravimą atsakinga Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Saldukienė.

 

Informaciją parengė Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė
Toma Rupeikė
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.