Pradedama įgyvendinti projektą „Europos vertybės šiandien ir rytoj“

2016-04-14


     Plungės rajono savivaldybė, bendradarbiaudama  su Berlyno žemės Trebnico miesto (Vokietijos Federacinė Respublika) jaunimo centru, 2016 metais įgyvendins projektą „Europos vertybės šiandien ir rytoj“.

     Europoje gyvena daug skirtingų tradicijų ir kalbų tautų, kurias vienija demokratijos, laisvės ir socialinio teisingumo vertybės. Europos Sąjunga gina šias vertybes. Ji puoselėja Europos tautų bendradarbiavimą, skatindama vienybę, išsaugodama kultūrų įvairovę.

Berlyno žemės Trebnico miesto (Vokietijos Federacinė Respublika) jaunimo centras

     Balandžio 7 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos atstovės – jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Agnė Stankūnienė – dalyvavo susitikime su projekto koordinatoriais iš Lenkijos, Vokietijos, Čekijos. Susitikimo metu buvo aptarta projekto, kuris vyks balandžio 25 – gegužės 2 dienomis, veiklos, darbotvarkė, reikalinga dokumentacija bei kiti svarbūs klausimai, susiję su projekto įgyvendinimu.

     Planuojama, kad į projekto partnerių susitikimą Trebnice atvyks 51 dalyvis: 10 – iš Vokietijos, 13 – iš Lietuvos, 14 – iš Čekijos ir 14 – iš Lenkijos. Taip pat iš kiekvienos šalies –  po kelis koordinatorius. Projekto dalyviai turės galimybę išbandyti save teatro, fotografijos, muzikos, videokūrimo srityse. Visą projekto laikotarpį su vaikais dirbs tos srities specialistai, projekto paskutinį vakarą kiekviena grupė pristatys savo pasirodymą, kuris turės atskleisti projekto pavadinimą „Europos vertybės šiandien ir rytoj“. Planuojama, kad paskutinį vakarą projektų dalyvius aplankys vietinės žiniasklaidos atstovai ir svečiai.

     Vaikai aplankys Vokietiją, turės galimybę susipažinti su kitų tautų kultūra, pristatys Lietuvą, bei Plungės kraštą, tobulinti anglų kalbos žinias.

 

Vyr. specialistė, projekto koordinatorė Agnė Stankūnienė


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.