Posėdžiaus Jaunimo metodinė taryba

2013-09-11

           2013 m. rugsėjo 12 d. 14.00 val. Plungės taritorinėje darbo biržoje vyks Jaunimo metodinės tarybos posėdis (darbotvarkė pridedama).

           Ši taryba yra kolegialus organas, kurios sprendimai, pasiūlymai yra patariamojo, rekomendacinio pobūdžio Lietuvos darbo biržai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, teritorinėms darbo biržoms ir jų struktūriniams padaliniams – jaunimo darbo centrams.
           
           Jaunimo metodinės tarybos tikslas – skatinti užimtumo ir jaunimo politiką formuluojančių ir į gyvendinančių institucijų bendradarbiavimą bei jaunimo dalyvavimą, rengiant ir į gyvendinant programas ir priemones, padedančias jaunimui sėkmingai integruotis į darbo rinką, užtikrinant darbo biržų teikiamų paslaugų prieinamumą, atitikimą į vairių jaunimo grupių poreikiams.
           
           Jaunimo taryboje yra Telšių, Mažeikių, Plungės rajonų ir Rietavo savivaldybių atstovai, tiesiogiai susiję su jaunimo užimtumo klausimais.

           Plungės rajono savivaldybės administracija į šią tarybą delegavo Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorę Lolitą Vaitkevičienę ir VšĮ Plungės atviro jaunimo centro direktorę Agnę Tamoševičiūtę.

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.