Popietė – viktorina „Mano miestelis – dalis Lietuvos“

2024-03-12

Kalba – neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis, ji leidžia mums bendrauti su kitais: dalytis mintimis, jausmais, prisiminimais. Jokie ženklai, gestai, mimikos negali pasakyti tiek daug, kiek gali žodžiai. Privalome branginti ir saugoti, didžiuotis tuo ką turime, didžiuotis savo istorija, savo šaknimis.

Alsėdžių kultūros centre kovo 7 dieną vyko popietė – viktorina „Mano miestelis – dalis Lietuvos“, skirta Lietuvių kalbos dienoms, kovo 11-ąjai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir žemaitiško rašto metams paminėti. Renginyje dalyvavo Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus  gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė, gimnazijos administracija, Alsėdžių seniūnijos specialistė, pavaduojanti seniūnijos seniūnę.

Šiai šventei vaikai ruošėsi iš anksto: rašė žemaitiškus žodžius ir juos iliustravo, gilinio žinias apie Lietuvą, savo miestelį, kalbėjo kokia reikšminga žmogui kalba ir jos išsaugojimas, ruošė programą. Ir visa tai sudėjus gavosi šilta, kupina gerų emocijų popietė, kurią lydėjo vaikų ir tėvų šypsenos, iniciatyvumas ir komisijos apdovanojimai.

Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.