„Pomada” renginiai ir Kulių kultūros centras kviečia į neeilinio meninio projekto DRAGONS / DOYLE (Berlynas / Amsterdamas) performansą „Baltuosiuose mūruose”

2019-06-26

„Pomada” renginiai ir Kulių kultūros centras kviečia į neeilinio meninio projekto DRAGONS / DOYLE (Berlynas / Amsterdamas) performansą „Baltuosiuose mūruose”.

DRAGONS / DOYLE – duetas, tyrinėjantis meditatyvius pasikartojančius garso efektus ir abstrakčios performatyvios poezijos pagalba vedantis klausytoją į pažinimą. Dvi rankos, balsas, būgnų lėkštės, varpai ir pakėlėje rasti atsitiktiniai objektai – tai priemonės, kurių pagalba menininkai įveda žiūrovą į nepamirštamą patyrimą. Duetas kviečia atsipalaiduoti ir pasiduoti garsinei kelionei, kurioje daugiakalbės istorijos atsiranda ir pranyksta, o žodžiai išnyra ir paskęsta garso bangose.

Kaune gimusi ir užaugusi Agnė Auželytė šiuo metu gyvena Berlyne, kur dirba kaip laisvai samdoma tarpdisciplininė menininkė, atlikėja, šokėja. Per pastarąjį dešimtmetį Agnė pasirodė skirtinguose šokio, teatro bei muzikiniuose projektuose Europoje, JAV, Indijoje. Ji dirba pasitelkdama improvizaciją, judesį, balsą bei eksperimetinius garsus, tekstilę ir maisto gaminimą, taip pat socialinius renginius, kaip kūrybines praktikas. Šiuo metu menininkė yra The School of Hard Knocks trupės narė kartu su Yoshiko Chuma ir kitais bei pasirodo su grupėmis „Otolitos”, „Dragons/Doyle” ir „Vrouw”!.

Stephen Doyle – muzikantas perkusininkas gyvenantis ir dirbantis Amsterdame. Jo muzikinė karjera apima tokias grupes kaip „Dagora”, „78rpm”, „Dragons/Doyle”, taip pat pasirodymus su Lisa Simpson (Agente Costura) bei Aonghus McEvoy (of Woven Skull). Kaip būgnininkas, jis siekia sujungti meditatyvius pasikartojančius ritmus su savo pankiškai praleista jaunyste. Per pastaruosius metus Stephen ne kartą pristatė savo kūrybą gastrolėse Europoje ir už jos ribų.

Renginys nemokamas

 

Organizatoriai

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.