Po audros į talką Plungės miesto parke rinkosi gausus būrys jaunimo

2014-12-17

 

 

 

         Po didžiulės audros šeštadienį Plungės miesto parke buvo išversta net 13 medžių. Tad Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio, Plungės atviro jaunimo centro ir NVO „Krantas“ kvietimu sekmadienį ryte į talką Plungės miesto parke buvo kviečiami visi plungiškiai. 

         Susirinko gausus būrys talkininkų, kurie stengėsi nuo išverstų medžių ir sulaužytų šakų išvalyti parką. Talkoje dalyvavo Savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Vietos ūkio ir turto skyriaus  vyr. specialistė Rima Budginienė su vyru, Atviro jaunimo centro direktorė Uršulė Stonkutė, Žemaičių dailės muziejaus ūkio dalies vedėjas Alvydas Bekėža, Šateikių seniūnas Zigmantas Strumyla, Stoties ir Birutės gatvių seniūnaitis Saulius Ulba, NVO  „Krantas“ atstovai, vaikų globos agentūros  „Cyrulis“ vadovai Vanda ir Rimantas Bendoriai bei gausus būrys  „Cyruliukų“ su auklėtoja Erika Rumšaite.

         Nors žvarbus oras nelepino talkininkų, tačiau geros ir darbingos nuotaikos netrūko. Darbas padarytas didžiulis… Nuspręsta, kad ši žiemos talka nebus paskutinė…

         Talkos organizatorių vardu nuoširdžiai dėkojame visiems, geranoriškai atsiliepusiems į kvietimą talkos dalyviams!!!

 

 Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius

Erikos Rumšaitės nuotraukos

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.