Po 17 metų pertraukos futbolo klubas „Babrungas“ iškovojo medalius

2014-10-22

Prasidedant naujam sezonui, futbolo klubui „Babrungas”, kaip ir kasmet, buvo keliamas tikslas iškovoti prizinę vietą LFF Vakarų zonos pirmenybėse. Klubo vadovai Adomas Zamulskis, Romas Remėza ir Kęstutis Buividas norėjo suformuoti darnią ir stabilią komandą. Ją formuoti pradėjo nuo prašymo Alvydo Viršilui, kad jis sutiktų treniruoti Plungės miesto komandą. Pastarasis „Babrungo“ komandą treniravo 1998 m. Naujasis treneris kartu pasiūlė dirbti buvusiam komandos treneriui Alvydui Mickevičiui. 

Plungės FK „Babrungas”

Vienas iš pagrindinių norų buvo, kad komandai atstovautų plungiškiai, bet, kaip parodė ankstesnieji metai, įpusėjus sezonui, kai kurių jų noras atstovauti Plungės futbolui sumažėja, kai kurie iš viso pasitraukia. Dėl šios priežasties komanda ieškojo pastiprinimo aplinkiniuose regionuose – Gargžduose, Salantuose, Klaipėdoje.

Prieš prasidedant sezonui, treneriams pavyko suburti gerą komandą, kuri du mėnesius sąžiningai ir produktyviai padirbėjo. Tai davė gerų rezultatų – pirmame rate iškovotos šešios pergalės, kartą sužaista lygiosiomis ir patirtas vos vienas pralaimėjimas. Tai „Babrungui“ garantavo pirmą vietą.

Komandos kapitonas Mindaugas Čeponas

Prieš antrąjį ratą klubo laukė keletas nenumatytų sunkumų. Komandai dėl traumos nebegalėjo padėti pagrindinis gynybos „ramstis“ Aurimas Stupelis, iš pirmosios komandos pasitraukė Paulius Budrys, padirbėti į užsienį išvyko rezultatyviausias pirmojo rato žaidėjas Rokas Rusys. Teko skubiai ieškoti, kuo juos pakeisti. Plungiškiai į savo gretas pasikvietė du jaunus klaipėdiečius, rungtyniavusius III lygoje. Didžiausias klubo „pirkinys“ buvo Tomas Tamošauskas, kuris į plungiškių gretas atvyko iš Klaipėdos FK „Granitas“.

Antrojo rato pradžia, kol naujokai apsiprato kolektyve, buvo liūdnoka – pralaimėta Kelmėje ir lygiosiomis sužaista su būsimais lygos nugalėtojais Šiaulių FK „Juventa“. Vėliau komanda susižaidė ir įsibėgėjo. Antrajame rate plungiškiai iškovojo keturias pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir pralaimėjo tris kartus.

FK „Babrungas” vadovai ir treneriai

Prieš paskutines pirmenybių rungtynes Telšiuose vietos „Džiugas“ ir „Babrungas“ pretendavo į II vietą. Plungiškius tenkino ir lygus rezultatas. Intriguojančiame Žemaitijos derbyje teko pripažinti telšiškių pranašumą. Vis tik sezoną reikia vertinti kaip sėkmingą. Po 17 metų pertraukos plungiškiai LFF Vakarų zonos pirmenybėse užėmė trečią vietą, į priekį praleidę tik Šiaulių FK „Juventa“ ir Telšių FK „Džiugas“.

Komandos vadovai, treneriai ir žaidėjai dėkoja Plungės rajono savivaldybei, rėmėjams ir žiūrovams, kurie rėmė ir palaikė Plungės miesto futbolo komandą. Už tai klubas jiems atsidėkojo iškovota trečios vietos taure ir bronziniais medaliais.

 

FK „Babrungas“ inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.