Plungiškius džiugino gausybė renginių Kultūros centre

2013-04-24

      Praėjusią savaitę Plungės kultūros centre vyko net 9 skirtingo pobūdžio renginiai, skirti įvairaus amžiaus žmonėms.

      Mažieji kultūros mylėtojai galėjo mėgautis Vilniaus kamerinio teatro dovanojamais spektakliais bei teatralizuotomis ir interaktyviomis ekskursijomis po Plungės kultūros centrą, kurias, minint Pasaulinę kultūros dieną, dovanojo Plungės kultūros centro meno kolektyvas ,,Menadė“.

      Kultūros centre veikė 2 netradicinės parodos. Tai videofotografijų paroda, kurioje buvo galima pasigėrėti akimirkomis iš reikšmingiausių Plungės mieste vykusių renginių ir organizuotų išskirtinių projektų. Taip pat buvo galima pasidžiaugti Plungės kultūros centro meno kolektyvų įvertinimais ir apdovanojimais už dalyvavimą įvairiuose tarptautiniuose ir tęstiniuose projektuose, festivaliuose ir kituose renginiuose.

      Plungiškiai buvo kviečiami ir į diskusijas aktualiomis kultūros temomis su Plungės rajono kultūros centrų darbuotojais bei įvairiomis šių dienų aktualijomis – su žurnaliste Rita Miliūte.

      Neliko nuskriausti ir muzikos mylėtojai, nes ketvirtadienį pats Andrius Kulikauskas koncerte, skirtame gimtosios Plungės publikai, žiūrovus stebino skambiomis dainomis, nebanaliais tekstais, puikiai improvizuotais gitaros akordais ir, be abejo, pačia geriausia nuotaika. Penktadienį, švenčiant Plungės geležinkelio 80-metį, renginyje ,,Ekologiško meno vagonas“ kiekvienas plungiškis galėjo išskirtinai praleisti vakarą Senamiesčio aikštėje. Renginio metu kiekvienas galėjo prisidėti prie EKO traukinio vagonų gamybos, fotografuotis su geležinkeliečių atributika, pasigrožėti alternatyviosios mados kolekcijomis, padainuoti ir pašokti su jaunaisiais Plungės atlikėjais bei televizijos projekto X FAKTORIUS dalyviu Martynu Kavaliausku ir grupe PIKASO!

      Sekmadienį, saulėtą ir nuostabiai gražią pavasario popietę, 14 valandą, į Plungės kultūros centrą visus kvietė liaudiškos muzikos vaikų ir suaugusiųjų kapelijos iš Klaipėdos, Tytuvėnų, Žemaičių Kalvarijos ir Plungės. Kolektyvai dovanojo puikią nuotaiką, daug smagių ir nuotaikingų liaudies melodijų. Sutikome visi kartu nuostabią pavasario šventę – Jurgines – ir įsiliejome į liaudiškos muzikos kapelų šventę ,,Jurgelio valsas“.

      Plungės kultūros centras sveikina visus su tikruoju pavasariu, linki geros nuotaikos, šypsenų, nuostabių emocijų bei maloniai kviečia apsilankyti Kultūros centre ir tapti aktyvesniu kultūrinio gyvenimo dalyviu.

 

 

 

Kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.