Plungiškių sportininkų savaitgalio pasiekimai: įspūdinga pergalė ir džiuginantys asmeniniai rezultatai

2018-03-20

Prasidėjęs pavasaris nešykšti sportinių renginių, kuriuose dalyvauja ir mūsų, Plungės, sportininkų. Plungiškių pasiekimai džiugina. Tiesiog įspūdingai šeštadienį Jonavoje vykusiose šešių valandų bėgimo varžybose pasirodė šiuo metu Vilniuje gyvenantis, tačiau savo gimtojo miesto nepamirštantis ir visada jo garbę varžybose ginantis Andrius Preibys.  Vyras, atstovavęs Plungės klubui „Versmė“, pasirodė esąs greičiausias ir ištvermingiausias – tapo varžybų čempionu! Jam nusileido tiek patyrę Lietuvos, tiek užsienio maratonininkai.

Liaupsių ilgų nuotolių bėgikui Andriui negailėjo nei organizatoriai, nei varžovai, nei vietos spauda. Plungiškio ištvermė ir greitis, jam atnešę pergalę, – stulbinantys. Andrius per šešias valandas, pučiant atšiauriam šiaurės vėjui, sugebėjo nubėgti net 77 km  866 m ir buvo pripažintas absoliučiu varžybų nugalėtoju (antrą vietą užėmęs bėgikas nubėgo 74 km 889 m)!

Džiugina ir kitų plungiškių pasiekimai. Kitą dieną, sekmadienį, Šiauliuose vyko tradicinės bėgimo ir dviračių varžybos „Aplink Rėkyvos ežerą“. Šių lenktynių principas – Rėkyvą apibėgti arba apvažiuoti dviračiu, maršrutą pasirenkant pačiam. Kadangi ką tik prasidėjęs pavasaris  yra šaltas, pelkėtas gruntas palei ežerą – užšalęs, tad didžioji dalis dalyvių bėgo ar važiavo palei ežero krantą, nors kai kur buvo tik žvejų pramintas takelis. Ir tokiomis sąlygomis bėgti ar važiuoti jie turėjo net apie 14 kilometrų.

Varžybose dalyvavo trys Plungės klubo „Versmė“ nariai, važiavę MTB dviračiais, ir vienas bėgikas.

Dviratininkas Romas Kubilius  iškovojo aukštą 7-ą vietą, Gintautas Sodys  užėmė 37, o Gediminas Stonys – 42. Visi trys lenktynėse mynė dviračius, G. Sodys ir G. Stonys rinkosi ilgesnį maršrutą – keliais, kuris sudarė apie 35 km, todėl ir trasos  įveikimo laikas kiek prastesnis. Iš viso varžybose dalyvavo 75 dviratininkai.

Raimondas Laurinaitis trasą aplink Rėkyvos ežerą  įveikė bėgte, jis finišo tiesią kirto 18-as (iš 145 bėgikų).

 Klubo „Versmė“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.