Plungiškių šachmatininkų laimėjimai Lietuvoje ir už jos ribų

2018-12-04

Lapkričio 24 dieną Taujėnų dvare vyko Vilkmergės šachmatų turnyras. Turnyro dalyviai buvo suskirtomi į 4 grupes pagal jų amžių. Pačių mažiausiųjų grupėje (gimusiųjų 2010 m. ir jaunesnių) dalyvavo Lietuvos čempionas M. Valančiaus pradinės mokyklos „Saulės“ skyriaus antrokas Karolis Kapickis. Varžybos vyko šveicariškąja sistema 7 ratais. Aštuonmečių grupėje dalyvavo ne tik stipriausi šio amžiaus šachmatininkai iš Lietuvos, bet  buvo svečių ir iš kaimyninės Baltarusijos, kurie  pagal savo FIDE reitingus net lenkė kai kuriuos jaunuosius Lietuvos šachmatininkus. Iš viso turnyre dalyvavo 43 žaidėjai. Karolis Kapickis, surinkęs 6 taškus iš 7 galimų, tapo turnyro nugalėtoju.  Čempionas buvo apdovanotas taure, medaliu ir diplomu.

Taip pat lapkričio 24 dieną Latvijoje, Olainės mieste, vyko tarptautinis šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo A. Jucio progimnazijos trečiokė Agota Kontrimaitė ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos septintokas Jonas Kupetis. Turnyro dalyviai  buvo suskirstyti į 3 grupes pagal jų žaidimo lygį. Varžybos vyko šveicariškąja sistema 8 ratais. Stipriausiųjų turnyre, kuriame žaidė 41 dalyvis, Plungei atstovavo Agota. Ji surinko 4 taškus iš 8 galimų ir paliko turnyrinės lentelės viduryje. Tai labai aukštas jaunosios šachmatininkės pasiekimas, turint omeny tai, jog dalyviai buvo įvairaus amžiaus.

                                      Jonas Kupetis                                                                                  Karolis Kapickis


Maloniai nustebino Jonas Kupetis. Jis išvažiavo pirmą kartą į varžybas užsienyje ir, dalyvavęs C grupėje, tapo nugalėtoju! Jonas laimėjo 7 partijas iš 8 galimų. Šiame turnyre taip pat dalyvavo 41 dalyvis. Nugalėtojas buvo apdovanotas taure, medaliu, diplomu ir prizu – dovana.

Labai džiugu, kad plungiškių šachmatininkų laimėjimai yra labai geri  ir jie garsina Plungės vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Plungės VŠK „Bokštas“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.