Plungiškių laimėjimai Švedijoje

2014-06-03

Švedijos sostinėje Stokholme vyko tarptautinis krepšinio turnyras LAMPE CHALLENGE. Turnyre dalyvavo 94 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Airijos, Suomijos, Belgijos ir Švedijos. Komandos sužaidė 191 varžybas dvylikoje skirtingų salių. Turnyro ambasadorius Maciej Lampe negalėjo dalyvauti turnyre, nes tuo metu žaidė varžybose Barselonoje, bet visoms komandoms palinkėjo geriausios kloties, o jų treneriams – įgyti naujos patirties. Turnyre šiais metais dalyvavo net trys Plungės komandos.

Plungės SRC krepšininkai su treneriais

2000 m. gimimo berniukų komanda, vadovaujama trenerio Eugenijaus Timofejevo, pirmose varžybose nugalėjo Švedijos FUM TYRESO komandą, bet kitą dieną pralaimėjo Suomijos JKS ir Švedijos POLISEN BASKET krepšininkams ir prarado galimybę kovoti dėl medalių. Paskutinėse varžybose dėl 5-6 vietų plungiškiai nugalėjo Švedijos SKURU IK krepšininkus ir užėmė 5 vietą. Geriausiais „Plungės SRC- Žemaitukai“ komandoje turnyro metu buvo pripažinti Steponas Viršilas, Lukas Liutikas, Pijus Stonkus, Paulius Jankauskas ir Benas Liškus.

2000-2001 m. gimimo mergaitės, vadovaujamos Editos Lapienės, pralaimėjo Estijos Audentes SK bei Švedijos KFUM Huddinge komandoms ir, du kartus laimėjusios prieš Švedijos Polisen Basket komandą, užėmė 3 vietą. Geriausiomis turnyre buvo išrinktos Rasvita Gedeikytė, Erlanda Narkutė ir kelis kartus – Patricija Biečiūtė.

2001 m. gimimo berniukai, vadovaujami trenerio Virgilijaus Lapio, laimėjo visas varžybas ir turnyre užėmė 1 vietą. Jiems pasipriešinti nesugebėjo Švedijos Polisen Kungsholmen, Latvijos Ridzene ir Airijos „Blue Demons“ komandos. Geriausiais Plungės SRC komandoje buvo pripažinti Arnas Puidokas, Gvidas Jankauskas, Rokas Rutkus. Finalinėse varžybose geriausiais – Mantas Mažeika ir Laurynas Vaištaras.

Vaikai ne tik žaidė varžybose, bet aplankė Stokholmo senamiestį, galėjo grožėtis puikiais vaizdais, įplaukiant į Stokholmo uostą.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.