Plungiškių „Futbolas vaikščiojant“ komandos tapo prizininkėmis

2024-03-20

Š. m. kovo 15 d. Kaune vyko „Futbolas vaikščiojant“ turnyras, organizuojamas Lietuvos futbolo federacijos Masinio futbolo asociacijos (LFF MaFA), kuriame dalyvavo 16 komandų iš visos Lietuvos. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dalyvavo su 3 komandomis ir visos 3 komandos apdovanotos taurėmis, ir net 2 iš jų tapo turnyro prizinių vietų laimėtojos. Po atkaklių kovų į Plungę parvežtos prizinės 2 vietos ir 3 vietos taurės, o prizinių vietų dalyviai dar pasipuošė ir medaliais. Didžiuojamės visais žaidėjais!

Komandas treniruoja Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Aistė Jakočiūnė.

„Futbolas vaikščiojant“ – vis labiau populiarėjanti futbolo žaidimo rūšis Lietuvoje, kur savo galimybes gali išmėginti kiekvienas. Jau trejus metai aktyviai populiarinimas projektas įtraukia vis daugiau savivaldybių, kur pagrindinį vaidmenį atlieka visuomenės sveikatos biurai. O pats žaidimas yra ganėtinai paprastas: svarbiausia visus veiksmus atlikti vaikščiojant, t. y. visada viena koja turi būti ant žemės. Žaidžiama stengiantis išvengti traumų – su minkštu kamuoliu.

Puikios emocijos, džiaugsmas, azartas, vienas kitų palaikymas, bendrystė ir sveika konkurencija stiprina mūsų sveikatą.

Dėkojame Plungės rajono savivaldybei už pavėžėjimo paslaugą ir palaikymą.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.