Plungiškių bėgikų savaitgalis – rezultatyvus

2019-07-02

Praėjusį savaitgalį Plungės  komandos „Versmė Run“ pergalių kraitis papilnėjo: komandos narys Andrius Preibys Kurtuvėnų regioniniame parke, Pageluvyje,  vykusiose „Laukinis trail-Šiauliai“ varžybose buvo neaplenkiamas. Vyrui atiteko pirmoji vieta ir čempiono vardas.

Andrius sudėtingą trasą miško takais ir kalvotomis vietovėmis įveikė greičiausiai. Pastaruoju metu ilgąsias distancijas pamėgęs ir daug pergalių jas bėgdamas nuskynęs, sportininkas nesunkiai įveikė 31  kilometrą ir, užtrukęs 2 val. 21 min. ir 9 sek., tapo varžybų nugalėtoju. Tai jau ne pirmoji ir ne antroji sportininko pergalė – Andrius vien šį sezoną jų turi tiek, kad ant rankų pirštų vos suskaičiuotų.

Rezultatyvus savaitgalis buvo ir kitam Plungės „Versmės“ klubo nariui Mindaugui Šaltmeriui. Plungiškis sekmadienį vykusiose Klaipėdos maratono varžybose, bėgdamas pusmaratonio distanciją (21 km) , aplenkė net 78 dalyvius ir finišo tiesią tarp vyrų kirto ketvirtas. Tik per plauką nusileidęs trečiosios vietos laimėtojui, Mindaugas pateko į geriausiųjų pusmaratonininkų penketuką. Beje, šių varžybų išvakarėse jis taip pat dalyvavo daug jėgų pareikalavusiose varžybose „Laukinis trail-Šiauliai“. Ten, nubėgęs 19 kilometrų,  liko 15-as. Tose pačiose varžybose Kurtuvėnų regioniniame parke  „Versmės“ klubo narės Giedrė Domarkaitė ir Jolita Domarkienė, įveikusios 7 kilometrų trasą, moterų grupėje užėmė atitinkamai 5-ą ir 6-ą vietas.

 

 

Klubo „Versmė“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.